Сплата земельного податку гаражно-будівельними кооперативами
Згідно із Законом України «Про плату за землю», використання землі в Україні є платним.
Плата за землю справляється у вигляді земельного податку або орендної плати, що визначається залежно від грошової оцінки земель.
Розміри податку за земельні ділянки, грошову оцінку яких не встановлено, визначаються до її встановлення в порядку, визначеному цим Законом.
Власники землі та землекористувачі, крім орендарів, сплачують земельний податок. За земельні ділянки, надані в оренду, справляється орендна плата.
Податок за земельні ділянки, зайняті гаражно-будівельними кооперативами, справляється у розмірі 3% суми земельного податку.
Якщо земельну ділянку надано у користування гаражно-будівельному кооперативу, а не кожному члену кооперативу окремо, то кооператив, як землекористувач, повинен сплачувати земельний податок за всю виділену площу землі.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 6623 |
Посилання до теми:
3.09.2010 Як паркувати джип широкий. ФОТОінструкція
22.06.2010 Звідки у «слуги народу» гроші на «Lexus»?
4.11.2008 Парковка: Преступление и наказание. ФОТОрепортаж
9.10.2009 Стережіться: За кермом - син депутата!
17.04.2009 Угруповання «Робін Гудів» затримано у Києві
26.03.2010 Горілка «виготовлено на гаражі»
17.06.2010 Право на пільги по земельному податку
17.02.2010 Викрадачі автомобілів «подрібнішали» до велосипедів






























Коментарі (1)
Владимир | 2013-02-04 16:04