Останнє оновлення: 21:20 неділя, 28 лютого
Оподаткування
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Для податкової круглий стіл – метод індивідуального підходу

Для податкової круглий стіл – метод індивідуального підходу

Одним із пріоритетних напрямків діяльності податкової інспекції міста є встановлення рівноправних відносин між платниками податків та фіскальним органам.

І чи не найголовніше завдання податківців полягає в оперативному наданні громадянам оптимального комплексу інформаційних, консультаційних та організаційних послуг. З цією метою в ДПІ у м. Чернігові на постійній основі проводяться тематичні заходи із платниками податків.

Нещодавно проведено засідання „круглого столу”. Одним з основних було питання щодо методів та форм індивідуальної роз’яснювальної роботи, за якими податкова інспекція співпрацює з платниками податків, подання податкової звітності засобами телекомунікаційного зв’язку.   

Ігор Чеботар, заступник начальника інспекції, ознайомив присутніх із окремими положеннями проекту Податкового кодексу та зазначив, що цей документ має уніфікувати і систематизувати наявне податкове законодавство. А ще – адаптувати його до європейських стандартів.

Обговорюючи тему проведення роз’яснювальної роботи серед платників податків, було розглянуто  форми звернень до органів державної податкової інспекції та порядок їх розгляду, визначені у Законі України «Про звернення громадян».

Крім того, представників підприємств ознайомлено з останніми змінами у податковому законодавстві. Начальник відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян повідомив також про актуальність подання звітності засобами телекомунікаційного зв’язку. „Більша частина головних бухгалтерів міста надає звітність у такий формі і задоволена цим”, – повідомив він.

Питання з податкового законодавства і діяльності органів ДПС висвітлюються також на сторінках журналу „Вісник податкової служби України”. З метою отримання інформаційно-довідкових послуг можна звертатися і до Інформаційно-довідкового департаменту державної податкової служби за багатоканальним телефоном: 0-800-501-007.

Податківці налаштовані надавати платникам податків якісні інформаційні послуги.

Володимир Сизих, начальник відділу
масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у м. Чернігові

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  У бібліотеці Короленка відбувся літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…"

SVOBODA.FM