Останнє оновлення: 16:42 п'ятниця, 15 січня
Офіційно
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / У Чернігові працює виставка, присвячена питанням енергозбереження
У Чернігові працює виставка, присвячена питанням енергозбереження

У Чернігові працює виставка, присвячена питанням енергозбереження

20 вересня у Чернігові в міському Палаці культури відбулося урочисте відкриття мобільної виставки «Енергозберігаючі технології/Пасивний дім».

Захід організовано Німецьким товариством технічного співробітництва (GTZ) під егідою Федерального Міністерства Німеччини по захисту навколишнього середовища (BMU), за підтримки міського голови Олександра Соколова та за сприяння ініціативи «Проект пасивний дім».

Як зазначив перший заступник міського голови Олег Білоусов, виставка представляє значний інтерес як для будівельних організацій, так і для приватних забудовників.

"В Україні, як і в більшості країн Європи, майже 40% енергетичних ресурсів споживають будинки, це найбільший сегмент національної економіки з точки зору енергоспоживання," – прокоментував актуальність проблеми О.Білоусов.

На його думку, труднощі реформування житлового сектору зумовлені існуючим низьким рівнем енергоефективності у будівлях. Саме тому уряди України й Німеччини в 2007 році започаткували проект українсько-німецького технічного співробітництва «Енергоефективність у будівлях» з метою розробки стратегій у сфері підвищення енергоефективності будівель у місті. Наразі такі стратегії впроваджуються в чотирьох пілотних містах України – Івано-Франківську, Миргороді, Новограді-Волинському та Чернігові.

Детально про енергоефективне будівництво розповів технічний консультант проекту Німецького товариства технічного співробітництва (GTZ) Андреас Грунер. Серед описаних ним технологій були такі як скорочення споживання енергії, пасивне залучення енергії із внутрішніх джерел тепла, забезпечення герметичності, теплоізоляції, використання відновлюваної енергії та багато іншого. А.Грунер відповів на запитання зацікавлених щодо окремих елементів нової технології та докладно розповів про результати їх застосування в різних типах будівель.

До уваги відвідувачів виставки представлені унікальні інформаційні матеріали про інноваційну технологію енергозберігаючого будівництва «пасивний дім». Окрім інформаційних стендів із детальним описом технології будівництва, а також прикладами реалізованих проектів різноманітного цільового призначення, на виставці можна побачити деякі експонати з макетами стін пасивного будинку, оригінальну вентиляційну техніку з рекуперацією тепла, тощо. Детальнішу інформацію читайте на сайті проекту http://eeib.org.ua.

Виставка працюватиме за адресою вул. Щорса, 23 до 30 вересня 2010 р. Вхід вільний.

За інф. управління економіки
Чернігівської міської ради

Коментарі (1)

Степан К. | 2010-09-22 19:55

Були там. Цікаво і корисно. Тільки чому нам німці це роблять, а влада тільки підтримує. Самим треба робити і німців вчити.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Чернігівська поліція шукає свідків ДТП

SVOBODA.FM