Останнє оновлення: 16:42 п'ятниця, 15 січня
Оподаткування / Пропаганда
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / У Чернігові податкова виховує патріотизм ще зі школи
У Чернігові податкова виховує патріотизм ще зі школи

У Чернігові податкова виховує патріотизм ще зі школи

В останні роки особливого значення набуває робота податківців, спрямована на виховання податкової культури молоді – майбутніх платників податків.

Для того, щоб Україна стала цивілізованою державою, потрібно серйозно займатися вихованням наших дітей у дусі патріотизму, поваги до країни та її інтересів.

Державна податкова інспекція у м. Чернігові постійно проводить роз’яснювальну роботу зі школярами шляхом проведення навчальних, пізнавально-ігрових та публічних  заходів.

Днями у середній загальноосвітній школі №3 для учнів 10-х класів було проведено урок, на якому між учнями та фахівцями відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян інспекції відбувся цікавий діалог з податкової тематики.

Особливу зацікавленість в учнів викликала інформація про право на податковий кредит по витратах на навчання. Адже загальновідомо, що бути студентом – це не лише престижно, а і дорого. А відтак, учні, що вже зараз планують вступати до навчальних закладов, зможуть у майбутньому відшкодовувати частину коштів, сплачених за умови навчання за контрактом.

Під час лекції, порівнюючи систему оподаткування у нашій країні з системами оподаткування країн Європи, учні все частіше задавали питання: „Коли ж Україна зможе досягти таких показників у розвитку податкової системи та економіки в цілому, адже сьогодні все більше країн застосовують такі системи оподаткування, які створюють сприятливе середовище для стабільного економічного зростання, сприяють розвитку господарської діяльності та ефективному вирішенню соціальних проблем. Тож чому Україна не може скористатися досвідом європейських країн?”

Тема вступу України до ЄС викликала бурхливі емоції у молоді. Не оминули увагою вони і питання прийняття Податкового кодексу України, який відкриє значні перспективи розвитку та удосконалення податкового законодавства, без якого неможлива інтеграція України до Європейської спільноти.

Податківці розповіли учням про веб-сайт ДПА України, де можна отримати інформацію не тільки по податковому законодавству, але й багато самої цікавої інформації.

Подібні заходи підвищують податкову культуру у молоді, надають можливість майбутнім платники податків зі шкільної лави усвідомити, що податки відіграють важливе соціальне значення, тому їх сплата є важливим і почесним обов’язком громадян, який передбачений Конституцією України.

Окрім тематичних лекцій для школярів проводяться ділові ігри, брейн-ринги, конкурси, вікторини, що заохочує учнів до поглиблення та перевірки своїх знань з історії оподаткування. Приємно визнати, що зі створенням податкового класу збільшилась і кількість учнів, котрі прагнуть узяти участь у Всеукраїнському конкурсі «Податки очима дітей».

Коментарі (1)

плательщик налогов (пока что) | 2010-09-22 15:52

Не переживайте, я без вас научу своего ребенка (и на примерах покажу) кто его папу грабит. Кто ему враг, и кого как всякого грабителя который забрался к тебе домой нужно убивать до восхода солнца (это цитата - Библия).
Готовьтесь, выродки!
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Чернігівська поліція шукає свідків ДТП

SVOBODA.FM