Останнє оновлення: 19:33 неділя, 20 вересня
Шахер-махер / Викриття
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Будівельники «накрутили» 51 тисячу на онкодиспансері
Будівельники «накрутили» 51 тисячу на онкодиспансері

Будівельники «накрутили» 51 тисячу на онкодиспансері

При ремонті гематологічного відділення Чернігівського обласного онкологічного диспансера будівельні фірми завищили вартість виконаних робіт на 51 тисячу гривень.

Цей факт було встановлено в ході ревізії фінансово-господарської діяльності КЛПЗ «Чернігівський обласний онкологічний диспансер» за 2007-2009 роки.

Про це «Високому Валу» повідомила прес-служба КРУ в Чернігівські області.

Зокрема, як повідомила начальник відділу контролю у сфері соціального захисту населення КРУ в Чернігівській області Світлана Лук’яненко, у 2007 році онкодиспансер уклав договори підряду з ТОВ «Будсервіс-2» та «Альянс-Імперія-Інвест» на капітальний ремонт гематологічного відділення.

Згідно з актами, вартість проведених робіт становила 559 тисяч гривень. Проте контрольні обміри, здійснені ревізорами за участі представників підрядних організацій, показали, що фактично вартість та обсяги виконаних робіт були завищені на загальну суму 51,6 тисячі гривень.

«Для лікарняного закладу це немалі кошти! — зазначила Світлана Лук’яненко. — На виконання вимог КРУ будівельні фірми погодилися відшкодувати їх, виконавши додаткові ремонтні роботи на цю суму».

Наразі ТОВ «Будсервіс-2» вже погасило свій борг перед диспансером на 21,6 тис. грн. Щодо ТОВ «Альянс-Імперія-Інвест», то воно зобов’язалося відпрацювати «накручені» 30 тисяч у квітні-травні цього року. 

Коментарі (3)

читачка | 2010-03-30 08:19

Мабуть, 10 стандартних відсотків посоромилися взяти на онкодиспансері. Обмежилися 9-ма! Сором'язливі! Добре, щоб такі фірми потрапляли до "чорного" списку і більше не мали доступу до бюджетних грошей!

читатель | 2010-03-29 17:25

Нормальная процедура, именуемая "откатами". Что-то мало "откатали", можно было бы и больше. Хотя, "откатали", наверное, по полной, просто ревизоры не во всем разобрались - копните глубже. А за что, извольте спросить, скромные врачи и прочие чиновники за скромную зарплату дворцы строят, раскошные квартиры покупают? Не только же за взятки.

Картошин | 2010-03-29 16:33

Тю! Дак тут даже до стандартных 10 процентов не совсем доходит.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  “За майбутне” - “не проросійська і не прозахідна, а проукраїнська команда професіоналів”

SVOBODA.FM