Останнє оновлення: 20:14 субота, 23 січня
Бюро технічної інвентаризації
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Основні напрямки діяльності КП «ЧМБТІ». Офіційно

Основні напрямки діяльності КП «ЧМБТІ». Офіційно

Про роботу дирекції Чернігівського міжміського бюро технічної інвентаризації щодо виконання робіт з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна та державної реєстрації прав власності інформував на розширеній міській нараді начальник Чернігівського міжміського бюро технічної інвентаризації Леонід Сахневич.

Він повідомив, що комунальне підприємство "Чернігівське міжміське бюро технічної інвентаризації" Чернігівської обласної ради створене на базі відокремленої частини майна спільної власності територіальних громад Чернігівської області і підпорядковане Управлінню комунального майна Чернігівської обласної ради.

Основними завданнями в діяльності підприємства Л. Сахневич назвав наступні:

  •  - проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна всіх форм власності,
  •  - державна реєстрація прав власності на нерухоме майно,
  •  - підготовка проектів рішень виконкому про видачу та оформлення свідоцтв про право власності на об'єкти нерухомого майна,
  •  - надання інформації державним, виконавчим органам щодо зареєстрованих прав на нерухоме майно за фізичними та юридичними особами,
  •  - проведення землевпорядних робіт,
  •  - експертна оцінка нерухомого майна,
  •  - проведення судових будівельно-технічних експертиз.

Сферою обслуговування підприємства є м. Чернігів, Куликівський, Менський, Ріпкинський та Щорський райони. Для зручності обслуговування населення в зазначених райцентрах створені виробничі дільниці підприємства та орендуються приміщення для забезпечення виробничого процесу.

Розрахунок за виконання основних робіт проводиться згідно "Збірника норм часу на роботи та послуги, що виконуються бюро технічної інвентаризації України", затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 21.11.2003 р. № 198.

Тарифи на інвентаризацію нерухомого майна, на оформлення прав власності на об'єкти нерухомого майна та реєстрацію таких прав затверджено Чернігівською обласною державною адміністрацією від 01 липня 2009 року за 1 норму-часу для населення 26,65 грн., інших осіб – 31,50 грн. при середній вартості по Україні – 37,47 грн.

Крім того, підприємство працює в єдиному державному реєстрі Міністерства юстиції України, при цьому за надання витягів про реєстрацію та витягів з Реєстру прав власності на нерухоме майно передбачена плата в розмірі 72 грн. 25 коп. Чернігівське МБТІ надає інформаційні довідки органам внутрішніх справ, СБУ, прокуратури, державної податкової служби, судам, державним виконавцям, нотаріусам. За минулий рік надано відповіді на 27 634 запитів.

За інформацією начальника КП "ЧМБТІ" впродовж 2009 року виконано обсяг реалізації послуг на загальну суму 6610 тис. грн., в тому числі населенню – на суму 4181 тис. грн., іншим особам – на суму 2429 тис. грн., що перевищує показник 2008 року на 9 %. На капітальні інвестиції направлено 560 тис. грн., що на 211 % більше запланованого. Чистий прибуток підприємства за 2008 рік склав 496 тис. грн. До обласного бюджету перераховано 204 тис. грн. податку на прибуток.

За минулий рік весь виробничий процес на підприємстві повністю комп'ютеризований, і на сьогодні по автоматизації підприємство посідає одне з перших місць в Україні. За результатами роботи у 2009 році серед 300 тис. підприємств, що надають індивідуальні послуги населенню, за даними Державних органів статистики КП "ЧМБТІ" зайняло IV місце та отримало сертифікат і знак "Лідер галузі 2009", а також відзнаку Національного бізнес-рейтингу – Орден "За заслуги у професійній діяльності".

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Виставку «Українська революція 1917-1921: регіональний вимір» презентували у Чернігові

SVOBODA.FM