Останнє оновлення: 21:09 вівторок, 13 квітня
Дерибанчик-с!
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Як у Чернігові «метрополітен» будували
Як у Чернігові «метрополітен» будували

Як у Чернігові «метрополітен» будували

Будинок для багатодітної сім’ї в м. Чернігові ремонтували за кошторисними нормами, передбаченими в будівництві метрополітенів чи… атомних станцій.

За зверненням правоохоронних органів КРУ в Чернігівській області провело перевірку використання в 2009 році бюджетних коштів у сумі 200 тисяч гривень на капітальний ремонт житлового будинку, що належить багатодітній сім’ї.

Про це «Високому Валу» повідомила Любов Сакун, головний спеціаліст з питань взаємодії зі ЗМІ та зв’язків з громадськістю КРУ в Чернігівській області.

«Як з’ясувалося, капітальний ремонт будинку виконувався згідно з договорами, укладеними між Управлінням у справах сім’ї та молоді Чернігівської ОДА та фізичною особою-підприємцем Б., — розповів провідний контролер-ревізор Олег Саломатін. — І все було б добре, якби підрядник, визначаючи вартість виконаних робіт відповідно до Правил визначення вартості будівництва (ДБН Д.1.1-1-2000, не допустив «маленької» похибки, переплутавши ремонт житла… із складними інженерними спорудами, як то: атомні станції, шахти, метрополітени, аеродроми».

Розраховуючи розмір адміністративних витрат, підрядник «помилився» вдруге і також застосував показник, передбачений для зведення метрополітенів.

Крім того, підприємець необґрунтовано включив до актів приймання виконаних робіт кошти на відшкодування ризиків, пов’язаних з проектною документацією та на фінансування і матеріально-технічне забезпечення пожежних команд у сільських населених пунктах!

А також, «забувши», що працює на спрощеній системі оподаткування, врахував в актах податок на додану вартість у сумі 20,7 тисячі гривень.

Всього ж, як встановив ревізор, замовник (Управління у справах сім’ї та молоді Чернігівської ОДА) сплатив підприємцю зайвих 34 тисячі гривень, тобто 17% від усіх перевірених коштів.

Заповзятому бізнесменові довелося повернути цю суму до обласного бюджету. 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Молдову на Євробаченні представить співачка українського походження — Natalia Gordienko

SVOBODA.FM