Останнє оновлення: 11:47 п'ятниця, 13 грудня
Нелегальний обіг легальних наркотиків
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Триває нерівна боротьба з незаконним обігом підакцизних товарів
Триває нерівна боротьба з незаконним обігом підакцизних товарів

Триває нерівна боротьба з незаконним обігом підакцизних товарів

Податкова міліція міста активно працює над ліквідацією тіньової економіки та збільшенням надходжень коштів до бюджету .Один із важливих і досить об’ємних напрямків роботи – боротьба з нелегальним обігом підакцизних товарів.

Загальновідомо, що тіньовий горілчаний бізнес приносить спритним ділкам надприбутки, і тому він реально конкурує з легальним бізнесом, внаслідок чого держава втрачає значні кошти, які так необхідні для соціальних та інших потреб держави.

Вже поточного року працівники податкової міліції міста Чернігова знешкодили підпільний цех з виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв.

Загалом з незаконного обігу вилучено 8146 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв, 10000 літрів спирту, 11725 пачок цигарок, 26 гральних автоматів та інших товарів на загальну суму понад 1,6 млн. грн.

З початком літнього сезону вилучено 4 пивні намети, які працювали без відповідних документів.

Закінчено розслідування та до суду направлено 5 кримінальних справ.

Податківці наполегливо працюють і над тим, щоб домінуючим принципом наповнення бюджету стала добровільна сплата податків.

„Наші зусилля зосереджено на тіньовому бізнесі, адже це той потенціальний ресурс, який допомагає податківцям мобілізувати у доходах держави кошти, що повинні були туди потрапити”, - зауважив начальник відділення боротьби з незаконним обігом підакцизних товарів В’ячеслав Буренко.

„Хочу запевнити, що працівники податкової міліції і надалі стоятимуть на сторожі інтересів держави і її громадян”, - додав він.

Так, значна увага приділяється проведенню профілактичних заходів, спрямованих на попередження правопорушень, аби нечесні ділки усвідомили, що нестимуть сувору відповідальність за порушення законів.

Тому і взаємовідносини з платниками податків розвиваються в напрямку налагодження партнерства та зменшення втручання в їх господарську діяльність.

Підготувала Ірина Берегова, ДПІ у м. Чернігові

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  У Чернігові провели Вечір спогадів до дня народження Олександра Норова

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор