Останнє оновлення: 13:32 четвер, 12 червня
Беремицьке
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / На Чернігівщині вперше за багато століть народилося сайгаченя. ВІДЕО
На Чернігівщині вперше за багато століть народилося сайгаченя. ВІДЕО

На Чернігівщині вперше за багато століть народилося сайгаченя. ВІДЕО

На Чернігівщині народилося перше сайгаченя за багато століть. Поповнення з’явилось у самки, яку два місяці тому привезли до парку природи «Беремицьке» з «Асканії-Нови». Тепер в парку 9 сайгаків.

 Про це Суспільному розповів адміністратор парку природи «Беремицьке» Сергій Степаненко. Тут намагаються відновити популяцію представника мамонтової фауни. Тварина обережна та не підпускає до себе людей, а на великих ділянках розганяється до 80-ти кілометрів за годину. Як вони виглядають, та чим такі унікальні, розкажемо далі.

На території парку Беремицьке нещодавно народилося сайгаченя і це перше сайгаченя, яке з’явилось на Чернігівщині з часів льодовикового періоду.
Як каже адміністратор парку природи «Беремицьке» Сергій Степаненко, побачили малюка випадково. Сайгаки живуть у парку вільно, без парканів та огорож. Це фото Сергій зробив, через кілька днів після народження сайгаченя.
Детальніше у сюжеті:
 
Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Чернігів: від газет до цифри

SVOBODA.FM