Останнє оновлення: 19:36 вівторок, 19 січня
культура
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Хор Бортнянського: нові перемоги попереду
Хор Бортнянського: нові перемоги попереду

Хор Бортнянського: нові перемоги попереду

Відлунали останні акорди цьогорічного Всеукраїнського хорового конкурсу “Щедрик Фест”, завершальний етап якого 26-29 грудня 2018 року проходив у м. Покровськ на Донеччині.

Участь у фестивалі взяв і Академічний камерний хор ім. Д. Бортнянського Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

У другому турі конкурсу у трьох групах – дитячі, однорідні і мішані хори - змагалися по шість колективів в кожній номінації (2850 учасників).
Академічний камерний хор ім. Д. Бортнянського представляв хорове мистецтво Чернігівщини в номінації «мішані хори» з творами Миколи Леонтовича, старовинною і сучасною хоровою музикою. Перша премія тут дісталася Академічному хору ім. В. Палкіна (Харків), але, як зазначають чернігівські виконавці, «ми веземо додому щось набагато цінніше і важливіше для нас - це наші враження, емоції та спогади. Ми отримали те, що не придбаєш ні за які гроші. Наш приз - це та перемога, яка здобувається не тому, що ти кращий, а тому що ти знаєш, що ти особливий. Як сказав художній керівник хору Іван Богданов: «Сьогодні ми будемо змагатися самі з собою...» Що це означає? Найцікавіше у хору ім. Бортнянського ще попереду - нові звершення, нові емоції, спілкування з цікавими колегами по "цеху" та, безсумнівно, нові перемоги, які з нетерпінням чекають на нас».
Всеукраїнський хоровий конкурс “Щедрик Фест-2018” - частина міжнародного проекту з відзначення 100-річчя заснування Української Республіканської Капели під керівництвом Олександра Кошиця та світового тріумфу «Щедрика» в обробці Миколи Леонтовича. Гран-прі фестивалю здобув Камерний хор «Кредо». Церемонія нагородження лауреатів відбулася в досить дивовижному як для мистецтва місці – на території цехів підприємства "Енергомашспецсталь". За правилами конкурсу, переможець має стати сучасним провідником культурної дипломатії України і здійснить світове концертне турне за маршрутом капели, як це було сто років тому.

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програм

 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Реставрація філармонійного центру у Чернігові: кожна вкладена гривня повернеться трьома

SVOBODA.FM