
Ляпіс Трубецькой хоче офіційно жити в Україні
Лідер гурту Brutto (колишній «Ляпіс Трубецькой») Сергій Міхалок та його продюсер Антон Азізбекян звернулися до віце-прем’єр-міністра – міністра культури В’ячеслава Кириленка з проханням допомогти в отриманні права на постійне проживання в Україні.
Міхалок пояснив, що підтримка гуртом «Ляпіс Трубецькой» революційних подій в Україні негативно і вороже сприймається владою Білорусі та Росії, які створюють перешкоди для повноцінного творчого процесу.
Тому лідер Brutto та його продюсер, не відмовляючись від білоруського громадянства, вирішили отримати право на постійне проживання в Україні. Про це повідомляє Високий Вал із посиланням на УНІАН.
За словами Міхалка, у 2015 його гурт планує два всеукраїнських концертних тури, запис нового альбому та кліпів в Україні.
Нагадаємо, 26 липня 2014 року Ляпіс Трубецькой порвав Чернігів.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 5693 |
Додати коментар: