Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
Прикольний факт
Постійне посилання: http://newvv.net/culture/Culture/213789.html
Хто рекламує туристичний Чернігів? Тільки не влада?

Хто рекламує туристичний Чернігів? Тільки не влада?

Ми любимо цілими днями нічого не робити, покласти ноги на стіл, утупитися в екран нашого великого ящика і пити тільки напої місцевого виробництва. Саме так і роблять справжні патріоти Чернігова.

Зараз основною фішкою для нас є перегляд телеканалу „Погода”. Класна штука. Дивишся в ящик і бачиш, як десь тепло, незважаючи на пізню осінь. Або подорожуєш, завдяки телевізору, по Європі і світу.

О! Ти диви, Чернігів показують по теліку на цьому телеканалі!

Така класна дівчина з флейтою! Чудовий ролік!

Це, мабуть, влада розмістила на телеканалі „Погода”! А за які гроші?

Ми мало не повисмикували чуби одне одному. Я йому доводив, що це розмістила влада, а він мені – бізнесмени. Побилися об заклад і дзвонимо у владу заступнику Чернігівського міського голови Анні Романовій.

- Так після того, як телеролик „Чернігів відкритий для гостей” переміг на загальноміському конкурсі, ми його розіслали на всі телеканали із проханням розмістити. На канал „Погода” також, мабуть, посилали, – розповіла заступник мера.

Але, виходить, після того, як розіслали, ним ніхто не цікавився. Тобто з із загальноукраїнських телеканалів ніхто не дзвонив і не падав на коліна – „Дайте нам ролик з дівчиною, що грає на флейті!”

Дивно, а як же телеканали могли самі транслювати ролик?

Чудес не буває. Нема у нас в Україні благодійників, які ухопляться і почнуть транслювати гарне творіння.

А може це Оксана Тунік-Фриз, яка причетна до цього ролика розмістила його на телеканалі „Погода”?

- Ми розсилали телеролик на всі телеканали – України і в області, - розповідає пані Оксана, - Знаю, що телеролик взяли на Львівському телебаченні. Мої друзі розповідали мені – бачили його там. Можливо і телеканал „Погода” теж взяв. Мене тішить, що цей ролик цікавий для телевізійників. І сам Чернігів цікавий в туристичному плані.

Однак, Оксана Володимирівна не підписувала угоди на трансляцію і не розміщувала його в ефірі.

Так який же містер „Ікс” нарешті з’явився у Чернігова, який щодня багато разів звертається „Ласкаво запрошуємо до Чернігова”. Хто цей Інкогніто?

Розслідування триває.

Михайло і Федір ПЯТНИЦЬКІ спеціально для нового „Високого Валу”


Промо-ролік Чернігова на всеукраїнських... при помощи svoboda-fm

Коментарі (25)

Слим | 2011-12-02 18:33

ЧерниговецДавайте быть честными.
Туник-Фриз не один год была гуманитарным замом.
И где тогда были ролики?
Где тогда была такая безмерная любовь к городу?
Все это от большой зависти! и не больше!
Вася
Бу-га-га... еще про фонтан забыли и про поликлинику на Шерстянке...
... и сегодня в каждой дырке ну чисто безДВОЗДМездно учавствует

интерес | 2011-12-01 22:13

вы не поверите, но там все гораааздо серьезней чем мы думали)))
видел ролик по ТэВэАй в праймтайме!!!

маестро | 2011-11-30 12:55

Да, такого пиара Чернигова в национальном маштабе наш город не видал со времен маньяка с лопатой.

Лицарка | 2011-11-29 22:24

Через два дні побачу, як всі підлизи ОТФ сядуть на одне місце. Ні для кого не секрет , що ОТФ розпочала передвиборчу кампанію до Верховної зРади України.

Мікола Дерепупенко | 2011-11-29 22:15

Знающий
Знающий прав на все100.Рекламисты100 пудов причетни.Канальчик выбран не просто так.Это не интер и не 1+1- для лежебок.Погода выходит в аэропортах ( типа воздушные ворота страны), ж/д вокзалы и все макдональсы Украины.( на сайте ПогодаТВ).В точку попали.Ролик для туристов, те что дома не сидят а идут и едут. Прикинь сколько народу по всей Украине увидят.Респект и уваже!!!Молодцы!

katy | 2011-11-29 20:38

ааааа)
седня в маке видела чуть бургером не подавилась)))
крууууть!!!!

vanya | 2011-11-29 18:59

а реально!
прикиньте вчера в метро в КИЕВЕ!! ехал ролик увидел
и просто аФигел.
вот как работать надо!

П.Іванов | 2011-11-29 10:21

Для рекламування туристичного Чернігова елементарно потрібно побудувати пятизірковий готель, а так що ролік рекламує: калюжу Остапа Бендера?

Знающий | 2011-11-29 10:06

На самом деле ни ОТФ ни б.у.ГД не имеют отношения к размещению этого ролика.Думаю,что редакция ВВ знает кто насамом деле его разместил.Читаю коментарии и смешно становится как люди которые к размещению на канале Погода этого ролика не имеют отношение пытаются на шару пропиариться.Напоминаю что ОТФ получила за ролик деньги,А г.Романова имеет к нему отношение только из-за места на котором сидит (не восприньте место сидения буквально).
Для редакции - о размещении ролика поинтерисуйтесь в О.Чернова рекламное агенство "Скарлет"

чернігівець | 2011-11-28 17:55

путешественница
найголовніше, що про наше місто десь надають інформацію для туристів України! Лайте кого хочете, але інформація пішла - справа зроблена. ОТФ у цьому ролику не світиться, а чого її пинати, якщо Вона знайшла для ролика його справжнє застосування - честь і хвала.

Наброда | 2011-11-28 13:49

ОТФ, як Ви її називаєте, далеко далеко не ідеал. А та "бландінка", що араз на посаді - то наш сором.

ХКРАМИ | 2011-11-28 12:08

путешественница
авториТелеролик в Жулянах транслює телеканал "Погода" :))
Нет, не Погода

автори | 2011-11-28 11:44

путешественница
Телеролик в Жулянах транслює телеканал "Погода" :))

путешественница | 2011-11-28 11:32

Ролик еще видела в аэропорту Жуляны. Просто ролик хороший и качественный, вот поэтому и показывают... возможно и без специального промо или денег... Сами понимаете, не весь эфир выкупают, а заполнять надо ежеминутно. Они и выбирают красивую динамичную картинку.

Вася | 2011-11-28 11:29

X
авториОТФ не причетна до трансляції телероликів на телеканалі "Погода"
Вася
автори"Думаю" не значить "знаю". Вона сама сказала , що не підписувала договорів на трансляцію
Так я и не настаиваю. Но ролик -то она сняла? Ролик транслирует еще и аэропорт Жуляны. Вы в курсе?

автори | 2011-11-28 11:07

X
авториОТФ не причетна до трансляції телероликів на телеканалі "Погода"
Вася
"Думаю" не значить "знаю". Вона сама сказала , що не підписувала договорів на трансляцію

Вася | 2011-11-28 10:45

X
авториОТФ не причетна до трансляції телероликів на телеканалі "Погода"
Она "причетна" к тому, что этот ролик существует, она его снимала. Это уже достойно уважения. да и размещала наверно она. Я так думаю.

Вася | 2011-11-28 10:42

ЧерниговецДавайте быть честными.
Туник-Фриз не один год была гуманитарным замом.
И где тогда были ролики?
Где тогда была такая безмерная любовь к городу?
Все это от большой зависти! и не больше!
О какой зависти вы пишете? Так позавидуйте и вы, сделайте что-то для города, так как это сделала Туник-Фриз. Итог работы ОТФ не только в роликах о Чернигове, а в востановленном Дворце культуры Химики, завершенном ремонте 2 муз школы, замене нафталинового руководителя школы искусств, расширение 1 музыкальной школы и т д. По каждому заведению культуры можно рассказать, что было сделано за время работу Оксаны Владимировны. Работники культуры вспоминают Туник-Фриз как лучший период для культуры города за последние десятки лет. Пообщайтесь с людьми, они вам расскажут.

Вася | 2011-11-28 10:32

XОй, не надо тут снова из Фриз делать героиню. Мы ведь помним и то, как она, будучи гуманитарным замом, "под мухой" магазин закрывала. А сейчас всем трубит, что у нее масса работы "за кордоном", и в столице она на расхват. Какую кадру потеряли,а?
Вы пишете полную чушь. К сожалению это нормальная практика для Чернигова.

автори | 2011-11-28 10:03

X
ОТФ не причетна до трансляції телероликів на телеканалі "Погода"

X | 2011-11-28 09:55

Ой, не надо тут снова из Фриз делать героиню. Мы ведь помним и то, как она, будучи гуманитарным замом, "под мухой" магазин закрывала. А сейчас всем трубит, что у нее масса работы "за кордоном", и в столице она на расхват. Какую кадру потеряли,а?

невідомикй | 2011-11-27 20:47

http://opir.info/2011/11/27/hoda-pamyati-zhertv-holodomoru-u-chernihovi-26-lystopada/

Черниговец | 2011-11-27 12:49

Давайте быть честными.
Туник-Фриз не один год была гуманитарным замом.
И где тогда были ролики?
Где тогда была такая безмерная любовь к городу?
Все это от большой зависти! и не больше!

Ruslan | 2011-11-27 12:14

Вся грязь в кабинетах)))))))))))))))))

маршал Тито | 2011-11-27 11:12

Ролик классний. Чернигов выглядит по европейски. Грязи не видно.


































































































































закрити