Школа й міліція: апробовано нову модель взаємодії
Саме цю модель, викладену в окремому посібнику, що вийде в травні, чернігівським журналістам буде представлено 20 квітня, в середу, об 11.30 в ЦНТЕІ на круглому столі “Шкільний міліціонер” у Чернігівській області: перші результати нової моделі взаємодії школи й міліції”.
Подія відбудеться в межах проекту “Шкільний міліціонер”, який реалізує міська молодіжна громадська організація “Молодіжна альтернатива”.
Головне завдання проекту — розробити й апробувати модель співпраці школи й міліції, що побудована на повазі до прав дитини. Однією із складових моделі є план співпраці між школами та міліцією, який спільно розробили спеціалісти обох галузей. Крім цього, ініціатори проекту мали за мету організувати співробітництво згідно планів так, щоби забезпечити дотримання прав людини в школі й підсилити позитивний імідж міліціонерів серед школярів.
У громадській ініціативі “Шкільний міліціонер” узяли участь п'ять навчальних закладів області: прилуцька гімназія №5, куликівська ЗОШ I-III ст., а також чернігівські школи №2, №10 і ліцей №22. Співпраця між навчальними закладами й співробітниками ОВС у Чернігівській області відбувалася протягом 2010-2011 років за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
Результати річної роботи презентуватимуть учителі шкіл-учасниць проекту, співробітники ОВС, керівниця проекту “Шкільний міліціонер” Альона Шешеня, директор Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини” Сергій Буров, автори посібників із громадянської освіти, автори та упорядники посібника “Шкільний міліціонер” Святослав Ратушняк та Ірина Костюк.
Круглий стіл відбудеться
20 квітня, в середу, з 11.30 до 13.00
За адресою
Чернігів,
ЦНТЕІ, вул. П'ятницька, 39,
6-й поверх
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 5302 |
Додати коментар: