Останнє оновлення: 21:20 неділя, 28 лютого
Творчість
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Поет-пісняр із «Жовтневого молота»

Поет-пісняр із «Жовтневого молота»

Народна мудрість про те, що талант неможливо приховати, якщо він є - повністю підтвердилася у випадку з Тетяною Шевченко.

Тетяна - директор-розпорядник колективу естрадних виконавців Обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Вона скромно не називає себе поетом. І тим більше - піснярем. Хоча понад п'ять років професійно цим займається. Можливо, її скромність від того, що жінка має технічну освіту: диплом інженера-механіка і 23 роки стажу на заводі «Жовтневий молот».

Але вона - беззмінний автор пісенних текстів до всіх музичних вистав для дітей і дорослих. У першій музичній казці було тільки п'ять пісень, а в останній - уже 18.

А починалася творчість, як завжди, несподівано. Подружка доньки пані Тетяни писала вірші. І одного разу виникла потреба написати текст на відому мелодію. Дівчина це зробила, а Тетяна Володимирівна щиро, від душі, поправила, аби було краще - всім сподобалося. Так і пішло…

У філармонійний центр Тетяна Шевченко, за її ж словами, також потрапила випадково. Але вдячна за це долі, бо тут «здорово і класно».

Крім написання текстів пісень вона вже зіграла роль Мами-Жаби в «Справжній історії Дюймовочки». Коли її син прийшов на репетицію і занурився в творчу атмосферу - зрозумів, чому мама затримується на роботі…

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  У бібліотеці Короленка відбувся літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…"

SVOBODA.FM