
Кількість українців, які загинули в туристичному автобусі у Венеції, зросла до дев’яти
Влада Італії ідентифікувала всіх загиблих у ДТП поблизу Венеції – 21 людину. Серед них виявилося 9 українців.
Про це повідомляє італійське видання Ansa.
Зазначається, що в аварії автобуса загинуло дев’ять громадян України, 4 румуни, 3 німці, двоє португальців, хорват, південноафриканець і єдиний італієць – водій автобуса, 40-річний мешканець Тревізо.
Щодо постраждалих, то наразі ідентифіковано 13 із 15 госпіталізованих: п’ятеро громадян України, четверо німців, двоє іспанців, хорват і француз.
Останні двоє постраждалих, особи яких ще не підтверджено, ймовірно громадяни України та Німеччини.
З 15 госпіталізованих 12 дорослих і 3 неповнолітніх. Десятеро з них перебувають у реанімації.
З поки що невстановлених причин автобус розбився у вівторок 3 жовтня незадовго до 20:00. Він віз туристів до кемпінгу у Маргері.
Автобус злетів з естакади та упав з висоти. За деякими повідомленнями, автобус працював на метані, впав на лінії електропередачі й загорівся. Тривають слідчі дії. Слідів гальмування на асфальті, за попередніми даними, немає.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 3779 |
Посилання до теми:
13.07.2023 ДТП з потягом на Чернігівщині: в лікарні померла ще одна дитина
13.07.2023 Автомобіль потрапив під потяг на Чернігівщині: загинуло троє людей, серед них – дитина
25.06.2023 На Кіровоградщині внаслідок ДТП за участі нетверезого поліцейського загинули троє дівчат
23.06.2023 Патрульні розказали подробиці ранкової ДТП на "чортовому" перехресті у Чернігові
19.06.2023 У Чернігові зіткнулися мікроавтобус та сміттєвоз: одного з водіїв вивільняли рятувальники
Додати коментар: