Останнє оновлення: 12:37 п'ятниця, 5 липня
Війна
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Росія готує нову хвилю примусової мобілізації: в Генштабі оцінили потребу в "гарматному м’ясі"
Росія готує нову хвилю примусової мобілізації: в Генштабі оцінили потребу в гарматному м’ясі

Росія готує нову хвилю примусової мобілізації: в Генштабі оцінили потребу в "гарматному м’ясі"

Найближчим часом Кремль планує оголосити масову мобілізацію населення в РФ та на тимчасово окупованих нею територіях України. За різними оцінками, її показники можуть становити від 400 до 700 тисяч осіб.

Про це повідомляє пресслужба Генерального штабу ЗСУ.

"У зв'язку з катастрофічними втратами окупантів очікується, що найближчим часом у російській федерації та на тимчасово окупованих нею територіях України розпочнеться масова примусова мобілізація населення. Її показники за різними оцінками можуть становити від 400 до 700 тисяч осіб", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що планується мобілізувати також близько 40 тисяч жителів Чеченської республіки, які, ймовірно, будуть використані як "загороджувальні загони" позаду російських військ.

"При цьому, серед населення Москви та Санкт-Петербурга цифри планованої мобілізації знову залишаються мінімальними. На фронт як "гарматне м'ясо" в черговий раз підуть пересічні громадяни - жителі російських регіонів, яких у спину штовхатимуть на смерть кадировські кати", - наголосили в пресслужбі.

Також наголошується, що єдиним способом вижити для російських військових є добровільна здача в полон Силам оборони України.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Спека у багатоповерхівках: безпека для дорослих і дітей

SVOBODA.FM