Росіяни двічі намагалися вбити командувача сил ТрО, уродженця Чернігівщини Танцюру, – ЗМІ
Окупанти мали точні дані про маршрут пересування українського командира та його місцезнаходження, проте генерала врятував випадок.
Росіяни вже двічі намагалися вбити командувача Сил територіальної оборони Збройних сил України генерал-майора Ігоря Танцюру.
Про це йдеться в матеріалі "Української правди", передає Цензор.НЕТ.
За інформацією видання, на командувача Сил ТрО дійсно скоїли замах: його колону обстріляли – і в машину, в якій мав перебувати Танцюра, влучили. Але командувач того дня сів у машину супроводу, їй вдалося виїхати з-під обстрілу.
ЗМІ зазначає, що це вже друга спроба вбити Танцюру.
"Раніше українська сторона перехопила дані росіян про маршрут пересування командувача Сил ТрО на фронті протягом кількох наступних днів і встигла внести зміни до нього. Питання, звідки ворог отримував інформацію в обох випадках, залишається відкритим", – пише УП.
Нагадаємо, 2 травня ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин заявив про нібито знищення під Бахмутом автомобіля, в якому "імовірно перебував" командувач ЗСУ Ігор Танцюра.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 2645 |
Посилання до теми:
11.02.2023 У США росіянка намагалась вбити українку, аби вкрасти її особистість, – BBC
22.12.2022 У Маріуполі росіяни могли вбити до 75 тисяч цивільних, тільки 10 тисяч поховали, – AP
12.10.2022 Росіяни вранці вдарили по людному ринку в Авдіївці, відомо про 7 загиблих, – ОВА
31.08.2022 Погрожував вбити, тримаючи на прицілі автомата: на Чернігівщині судитимуть російського військового































Додати коментар: