Останнє оновлення: 16:41 неділя, 23 листопада
Війна
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Обстріли ракетами та авіабомбами: Чаус розповів про ситуацію на кордоні за минулий тиждень
Обстріли ракетами та авіабомбами: Чаус розповів про ситуацію на кордоні за минулий тиждень

Обстріли ракетами та авіабомбами: Чаус розповів про ситуацію на кордоні за минулий тиждень

Противник активізував використання військово-повітряних сил для ураження цілей на території Чернігівської області. Зокрема ворожа армія використовує ракети Х-59, ракети повітря-земля, некеровані авіаційні ракети та авіаційні бомби ФАБ-500.

 Про це повідомив очільник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у власному Telegram-каналі.

«За минулий тиждень з території Брянської області ворог 24 рази обстріляв 9 населених пунктів прикордоння Чернігівщини. Зафіксовано 244 вибухи», - йдеться у повідомленні.

У результаті обстрілів 10 сіл Новгород-Сіверського району залишилися без електропостачання, деякі і без газу. Знищено два домогосподарства, пошкоджено 19 споруд приватних домогосподарств, а також цивільна інфраструктура: міст (авіаудар), ФАП, пожежне депо, школа, ферма.

Травмовано одну цивільну особу.

Пізніше В’ячеслав Чаус повідомив про відновлення електропостачання до понад 900 абонентів Новгород-Сіверського району.

закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Голодний 1947 рік у Чернігів

SVOBODA.FM