Останнє оновлення: 13:25 п'ятниця, 1 грудня
Війна
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / У лютому втрати РФ на фронті зросли уп'ятеро, – BBC
У лютому втрати РФ на фронті зросли уп'ятеро, – BBC

У лютому втрати РФ на фронті зросли уп'ятеро, – BBC

Кількість підтверджених загиблих росіян на війні в Україні різко зросла з початку лютого.

Про це повідомляє Російська служба Бі-бі-сі.

Журналісти стверджують, що за останні 14 днів кількість підтверджених втрат РФ у п'ять разів перевищила звичайні щотижневі цифри, що може свідчити про наступ, який Росія почала на Донбасі.

"Підтверджені втрати почали суттєво зростати ще з середини грудня. Протягом усього 2022 року російські ЗМІ щотижня зазвичай повідомляли приблизно про 250-300 загиблих. У січні ці цифри подвоїлися.

Але всього за два тижні лютого Російській службі Бі-бі-сі спільно з виданням "Медіазона" (визнана в Росії "іноагентом") і командою волонтерів вдалося підтвердити імена 1679 загиблих, що вп'ятеро більше за звичайні щотижневі цифри. Це найбільший приріст втрат російських військових за весь час вторгнення в Україну.

І йдеться тільки про ті дані, які нам вдається знайти і перевірити за відкритими джерелами, тобто реальна кількість втрат безумовно більша", – йдеться у повідомленні.

Видання вказує, що з відкритих джерел відомо про смерть 1121 мобілізованого росіянина, 40% з яких загинули в період із 1 січня.

Коментарі (2)

.... | 2023-02-17 23:04

 Сьогоднi ввечерi по справах проiхав мicтом та вразив гомн регот веселощi бiля одного закладу скажiмо так масового харчування щоб не образити до глибини душi власника. Набралася добряча юрба бiля входу мабуть вийшли покурити на свiже повiтря...Тай на думку спало як можна ржати реготати .коли ми ховаемо по п.ять побратимiв загиблих на Сходi майже кожного дня у Чернiговi.Як ото так можна? Це що таке взагалi? Тай думка промайнула скiльки б (а пiшов знов снiг стало морозно знов) тактичних рукавиць та термобiлизни ще необхiдного можно б було купить на оте усе бабло яке сьогоднi буде у буквальному сенсi зпущене в унiтаз пропите прокурене у кальян викинуте просто навiтер а моглиб нашого побратима на Сходi зберегти вiд переохолодження та обмороження тi кошти якi сьогоднi пiшли на себе любого та на п.яну веселу вечiрку.... Гидко!

.... | 2023-02-17 22:41

Треба пробити iм iнформацiйне дупло чи вiкно(як хочете назвiть) та щосекунди капати iм на мiски фактажем про захиблих про все все все.Хибна думка впевнений коли кажуть .що до них звертатися не треба до вони усi геть шизанутi.Ну тойтак шизанутi але наше завдання впливати на них також й психично якщо так сталося що то вид Хомо -сапiенс подвид русос. Навiть при союзi було безлiч радiостанцiй Голос Америки Нiмецька Хвиля ВIльна Европа тощо .Крапля за краплею й камiнь точить а наше завдання щоб уся ця озлоблена звiряча маса повернула до себе а там хай шо хочуть той робе хоч свого мочать хоть вiдокремлюються всередин там потенцiал на двадцять п.ять окремих краiн так що роботи не початий край! Зброя це надважливо але психичний вплив на ворога тех видкидати неслiд.Але цим треба займатися та на те багато коштiв пiде але панове воно того варте.
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Гурт VSIVDOMA презентував провокативний трек "Мама"

SVOBODA.FM