Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
Війна
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / на Чернігівщині прощались із двома загиблими бійцями ЗСУ

на Чернігівщині прощались із двома загиблими бійцями ЗСУ

20 січня у Прилуках та Ніжині в останню путь провели двох воїнів, які загинули у бою за Незалежність України.

Солдат Валерій Качан народився 30 серпня 1977 року у Прилуках. Після закінчення школи навчався в Прилуцькому професійно-технічному училищі.

До 24 лютого 2022 року чоловік працював на підприємстві "Агрокім", певний час перебував за кордоном, але після повномасштабного ворожого вторгнення повернувся в Україну. Службу ніс у військовій частині А0998 на посаді старшого стрільця кулеметного взводу та разом з побратимами віддано захищав Батьківщину від загарбника.

31 грудня 2022 року під час виконання чергового бойового завдання поблизу населеного пункту Опитне на Донеччині Валерій Качан загинув.

Попрощалися з полеглим воїном у Прилуках, поховали на місцевому кладовищі. Вдома на нього чекали дружина та двоє синів.

Солдат Ігор Нагорний народився 16 березня 1967 року у Ніжині. Навчався в Ніжинській школі №11, а після 8-го класу вступив до Ніжинського ПТУ №13 (нині - №35).
З 1985-го по 1987 роки проходив службу в армії, певний час працював на механічному заводі, а з початком повномасштабної війни долучився до Захисників Батьківщини. Спочатку обороняв Чернігівщину, потім у складі військової частини А0693.
10 січня 2023 року під час виконання чергового бойового завдання на Донеччині Ігор Нагорний загинув.
Попрощалися з Героєм-земляком у Ніжині, поховали його на Алеї Слави Фрунзівського кладовища. Вдома на Ігоря чекали дружина та донька.

 

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM