Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
Природа
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Мешканців Чернігівщини попереджають про підтоплення та порушення транспортного сполучення
Мешканців Чернігівщини попереджають про підтоплення та порушення транспортного сполучення

Мешканців Чернігівщини попереджають про підтоплення та порушення транспортного сполучення

За інформацією Чернігівського обласного центру з гідрометеорології 17-20 січня на ділянці р. Дніпро в межах Чернігівського району зберігатиметься значне затоплення заплави, можливе порушення транспортного сполучення з окремими прирічковими населеними пунктами та початкове затоплення житлових будинків в смт Любеч (Любецька ТГ), Чернігівського району.

 На ділянці р. Десна (Новгород-Сіверський – Макошине) в межах Новгород-Сіверського та Корюківського районів триватиме поступове підвищення рівнів води на 2-5 см за добу з подальшим затопленням заплави та порушенням транспортного сполучення з населеними пунктами вздовж р. Десна.

На р. Снов зберігатиметься перевищення небезпечної відмітки переливу води через автодороги місцевого значення в межах Корюківського району.

За інформацією Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОВА, через підйом рівня води в р. Дніпро із збільшенням її шару на окремих ділянках заплави, підтоплено споруди господарського призначення в окремих домоволодіннях на трьох вулицях (35 домоволодінь,мешканець) в с. Мньов, Чернігівського району. У Радулі вода перелила проїзну частину вулиці (25 домоволодінь, 27 мешканців).

Через підйом рівня води в р. Десна із збільшенням її шару на окремих ділянках заплави, порушене пряме транспортне сполучення з с. Бирине, с. Прокопівка, с. Підгірне (Новгород-Сіверська ТГ), Новгород-Сіверського району.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM