Міноборони РФ збільшило кількість загиблих окупантів у Макіївці та звалило вину на них самих
У міністерстві оборони РФ оновили дані щодо кількості загиблих російських військових у ніч проти 1 січня внаслідок удару ЗСУ по місцю їхнього зосередження у будівлі ПТУ в окупованій Макіївці Донецької області. Так, Москва офіційно визнала смерть 89 солдатів.
Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на прес-службу Міноборони Росії.
В оборонному відомстві країни-агресора також розповіли, що серед загиблих був заступник командира полку підполковник Бачурін.
Як зазначається в оприлюдненій 4 січня заяві Міноборони РФ, у новорічну ніч артилерією ЗСУ було завдано "удару шістьма реактивними снарядами системи залпового вогню "Хаймарс" по пункту тимчасової дислокації однієї з російських військових частин у районі населеного пункту Макіївка".
Два снаряди нібито перехопило ППО, а чотири – поцілили в будівлю ПТУ №19, в якій розташовувалися російські мобілізовані.
У військовому командуванні РФ розповідають, що в ході розбору завалів залізобетонних конструкцій кількість загиблих збільшилася до 89. Перед цим у російському Міноборони говорили про 63 ліквідованих солдатів.
Тут варто звернути увагу на те, що в Управлінні стратегічних комунікацій ЗСУ повідомляли про знищення близько 400 осіб, а місцеві пабліки писали про 600 осіб.
Тим часом у Міноборони РФ також покладають провину за загибель великої кількості солдатів внаслідок прицільного артилерійського удару ЗСУ – на самих російських військових. Мовляв, нібито їх "вирахували" через телефонні розмови.
"Наразі працює комісія з розслідування обставин події. Але вже зараз очевидно, що основною причиною того, що сталося, стало включення та масове використання, всупереч забороні, особовим складом мобільних телефонів у зоні досяжності засобів ураження противника. Цей фактор дозволив противнику запеленгувати та визначити координати розташування військовослужбовців для завдання ракетного удару", – стверджує російське командування.
Нагадаємо, раніше в Генштабі ЗСУ підтвердили, що українські військові 31 грудня 2022 року завдали удару по району зосередження окупантів у Макіївці.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 2809 |
Посилання до теми:
3.01.2023 ЗСУ прицільно вдарили по росіянах на Херсонщині: 500 окупантів мертві
2.01.2023 Міноборони РФ підтвердило загибель 63-х окупантів внаслідок удару ЗСУ по Макіївці
25.12.2022 ЗСУ вдарили по штабу окупантів на Херсонщині, де була нарада офіцерів, – Генштаб
25.12.2022 Ще понад 600 росіян ліквідували в Україні
22.12.2022 Втрати Росії убитими перевалили за 100 тисяч військових































Додати коментар: