Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
Політика
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Литовська залізниця послала російських хакерів слідом за російським кораблем
Литовська залізниця послала російських хакерів слідом за російським кораблем

Литовська залізниця послала російських хакерів слідом за російським кораблем

Представник компанії оприлюднив свою відповідь на погрози російських хакерів, які вимагали скасувати заборону на транзит російських товарів до Калінінградської області.

Литовська держкомпанія "Литовська залізниця" (LTG) повідомила про загрозу від "спільноти російських хакерів" через конфлікт навколо обмеження транзиту товарів РФ до Калінінградської області. Про це повідомив представник LTG Мантас Дубаускас, надавши відповідні скріншоти на своїй сторінці у Facebook.

У листі так звані російські хакери "наполегливо рекомендують" Литовським залізницям тиснути на політиків з метою скасування заборони транзиту підсанкційних товарів до Калінінграда.

У разі, якщо їхні вимоги не будуть виконані, хакери загрожують "перетворити Литву на ІТ-резервацію", відправивши інформаційну інфраструктуру країни в кам'яний вік.

Представник LTG, у свою чергу, навів відповідь на погрози. Зокрема, так званим російським хакерам порадили піти у напрямку російського корабля.

"У відповідь на ваше звернення до компанії LTG тиснути на уряд Литви з метою скасування санкцій ЄС на транзит російських вантажів до Калінінградської області інформуємо: так звана "спільнота російських хакерів" – іди нах*й", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше Литва розширила обмеження на перевезення вантажів у Калінінградську область.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM