
Другий день без обстрілів: що відбувається на Чернігівщині зараз
На Чернігівщині вже другий день немає обстрілів. Ніч пройшла тихо, хоча чули гул літаків.
"У нас багато роботи. Спільно з військовими ми робимо все для того, щоб у Чернігові нарешті з'явилися надійні канали постачання гуманітарної допомоги, бо це дуже потрібно Чернігову і селам, які знаходяться біля міста", - сказав у своєму зверненні сьогодні, 3 квітня, керівник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус.
Основне завдання зараз на Чернігівщині – це відновити максимально життєдіяльність громад. Завдяки волонтерам, скоро поїде гуманітрана допомога. В першу чергу - генератори, продукти харчування, зазначив очільник області.
З перших днів війни Чернігівська обласна військова адміністрація працює над тим, щоб збирати інформацію по мешканцям, які були забрані в полон або примусово вивезені, викрадені.
"Ця інформація оновлюється щоденно, систематизується. Ми працюємо через районні військові адміністрації, через голів громад. Але в мене є прохання до всіх мешканців, якщо у когось зник родич, знайомий, друг, у першому коментарі до цього відео я залишу телефон, за яким можна зв'язатися з відповідальною особою, яка ці дані збирає і передає для подальшого реагування", - наголосив Чаус.
Ворог, завдяки Збройним силам України, відходить з території Чернігівщини. Для чого насправді це роблять росіяни - невідомо, заявив 1 квітня керівник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус.
Окупанти продовжують перегрупування військ. Роблять це з метою створення наступальних угруповань. Ворожа авіація продовжує бомбардувати українську інфраструктуру та житлові квартали.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 2617 |
Додати коментар: