Останнє оновлення: 20:26 п'ятниця, 28 січня
Кримінал
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Більше сотні небезпечних предметів намагалися пронести до судів жителі Чернігівщини у листопаді
Більше сотні небезпечних предметів намагалися пронести до судів жителі Чернігівщини у листопаді

Більше сотні небезпечних предметів намагалися пронести до судів жителі Чернігівщини у листопаді

На початку кожного місяця, судові охоронці Чернігівщини проводять розширену нараду щодо підведення підсумків діяльності та постановки завдань на наступний період. Не став винятком й грудень.

 

- Такий формат спілкування дає змогу не лише заслухати кожного, а й окреслити питання, що потребують особливої уваги й обговорити спільні шляхи їх вирішення, - розпочав нараду начальник територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області полковник Служби Олександр Рибак.

І додав, що листопад є одним з ключових місяців.

- По суті, основні завдання вже виконані і йде планомірна підготовка до засідання колегії Служби судової охорони, яка підсумує результати року і визначить пріоритетні напрямки на 2022 рік, – зауважив керівник.

В основному блоці про проведену роботу доповіли профільні заступники та керівники структурних підрозділів.

Особлива увага – роботі оперативно- чергової частини. Починаючи з листопада, для цього підрозділу розпочався новий, дуже відповідальний етап роботи.

Щодо стану службової діяльності доповів заступник начальника (зі служби) Валерій Голець. Він нагадав, що нині під охороною теруправління перебуває 17 об’єктів системи правосуддя області.

Упродовж листопада було забезпечено безпеку 6663 судових засідань, через які пройшли 14337 осіб. Припинено 109 спроб пронесення заборонених предметів. Майже половина – 49,5% - ножі, 34% - сльозогінні балончики. Найбільше небезпечних предметів виявлено в Деснянському районному суді м. Чернігова – 36, Новозаводському і Чернігівському районних судах – 20 і 15 відповідно.

Не менш важливий напрямок - професійна підготовка особового складу.

- Суд – це установа, до якої йдуть із різними емоціями, частіше, на жаль, з негативними. Тому одна з важливих якостей судового охоронця – це вміння правильно зреагувати і нівелювати конфлікт. Від професійності наших співробітників залежить оцінка діяльності територіального управління, більше того, репутація та імідж Служби в цілому, - підкреслив Олександр Рибак.

За результатами наради розроблено ряд організаційно-практичних заходів для підвищення ефективності діяльності управління, окреслено пріоритетні напрямки роботи на наступний період.

Довідка:Служба судової охорони є державним органом у системі правосуддя для забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в судах. Служба підзвітна Вищій раді правосуддя та підконтрольна Державній судовій адміністрації України.

Територіальне управління Служби судової охорони у Чернігівській області було створене 11 березня 2020 року.

Основними завданнями ТУ ССО у Чернігівській області є: контроль та організація практичних заходів, спрямованих на підтримання громадського порядку в судах, недопущення і припинення проявів неповаги до суду, охорона приміщень судів, органів та установ системи правосуддя, забезпечення у суді безпеки учасників судового процесу, виконання функцій щодо державного забезпечення особистої безпеки суддів та членів їхніх сімей, працівників суду.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  «Чернігівгаз» модернізував мережі, замінивши понад тисячу одиниць газорегулюючого обладнання

SVOBODA.FM