Останнє оновлення: 20:38 середа, 24 лютого
безпечність
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Як загатили злив на Декабристів
Як  загатили злив на Декабристів

Як загатили злив на Декабристів

Таке працівники дільниці очисних споруд та зливової (дощової) каналізації комунального підприємства АТП-2528 побачили уперше.

Невідомий «розумник» змайстрував, драбину і поставив її у зливному лотку перед ГОЛОВНОЮ пропускною трубою потоку стічних вод з величезного мікрорайону на інший бік проспекту Миру в Чернігові.

За кілька днів  драбина почала працювати, як дамба. Нескладно уявити, що могло трапитися , якби драбину змило в трубу і вона там зупинилася. Особливо  з настанням дощів чи танення снігу. Або якщо б вона простояла  ще кілька днів.

Тому  прохання насамперед   до жителів вулиць Декабристів  та Михайла Могилянського, а також прилеглого району : не кидайте сміття, обрізані ж вами гілки дерев  у зливові лотки та слідкуйте, щоб цього робили інші. Ви живете, як на пороховій  бочці, і найбільше зацікавлені у своїй безпеці. 

Якщо помітите  «будівельників»  подібних споруд – у вас є під рукою телефон поліції  «102», а якщо побачите  уже такі збудовані  «споруди» - набирайте БЕЗКОШТОВНИЙ номер  ЦІЛОДОБОВОГО  міського контактного центру 0800 -50-93-50.

Людина сама коваль свого… потопу. Ну й щастя також.

Віка ВАСИЛЬОК

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Відкрилася звітна виставка світлин Чернігівської організації Національної спілки фотохудожників

SVOBODA.FM