Останнє оновлення: 08:36 субота, 19 вересня
травматизм
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Через травми на виробництві цьогоріч загинуло 7 жителів Чернігівщини
Через травми на виробництві цьогоріч загинуло 7 жителів Чернігівщини

Через травми на виробництві цьогоріч загинуло 7 жителів Чернігівщини

За січень-серпень 2020 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області зареєстровано 59 випадків, що сталися із застрахованими особами, за якими завершено розслідування та складено акти форми Н-1/П на 59 осіб, в т. ч. на 7 осіб зі смертельним наслідком. Із загальної кількості випадків – 8 припадають на серпень.

Виробничий травматизм із врахуванням результатів розслідування порівняно з аналогічним періодом минулого року зменшився на 15 страхових випадків.

"Крім цього, з початку року в області зареєстровано 44 нещасні випадки на виробництві, які визнано такими, що не пов’язані з виробництвом, в т. ч. 9 випадків у разі природної смерті працівника. За аналогічний період минулого року було зареєстровано 34 нещасних випадки на виробництві, які визнано такими, що не пов’язані з виробництвом, в т. ч. 18 випадків у разі природної смерті працівника", - уточнив начальник відділу профілактики страхових випадків – головний страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області Микола Манжула.

Він зазначив, усі застраховані у Фонді соціального страхування України працівники, які вважаються потерпілими в результаті нещасного випадку, пов’язаного з виробництвом, отримують передбачені законодавством України виплати.

Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  У Сосниці на Чернігівщині відкрили пам’ятний знак одному з творців Української держави початку XX ст

SVOBODA.FM