Останнє оновлення: 19:52 п'ятниця, 7 серпня
засуджені
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / У Мін’юсті розповіли про прибутки від платних камер у СІЗО
У Мін’юсті розповіли про прибутки від платних камер у СІЗО

У Мін’юсті розповіли про прибутки від платних камер у СІЗО

В Україні експериментальний проект щодо платної послуги з надання поліпшених побутових умов працює у 19 слідчих ізоляторах. Про це заявив міністр юстиції України Денис Малюська, повідомляє прес-служба відомства.

За його словами, експериментальний проект щодо запровадження платних камер у СІЗО успішно працює. Платні камери функціонують у 19 слідчих ізоляторах по всій території України, і їхня кількість ще збільшуватиметься.

Малюська додав, що вже отримано понад 318 тис. грн у якості плати за користування такими камерами. Найуспішніший - Київський СІЗО, який заробив 248 тис. грн та відремонтував три безкоштовних камери і розпочав ремонт ще двох.

 Він також зазначив, що законопроект про взаємодію з приватним сектором щодо приватних СІЗО вже розроблено, погоджено з іншими органами влади та внесено до уряду.

«Очікуємо на розгляд і підтримку парламенту. Паралельно опрацьовуємо інші варіанти для реалізації ідеї ще до відповідного закону», - зауважив міністр юстиції.

Нагадаємо, постановою Кабінету міністрів №305 від 22 квітня 2020 року запроваджено експериментальний проект щодо платної послуги з надання поліпшених побутових умов в слідчих ізоляторах України.

Платні камери з поліпшеними умовами утримання уже відкриті у Київському, Чернігівському, Запорізькому, Львівському, Вільнянському та Дніпровському слідчих ізоляторах. 

Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор