Останнє оновлення: 16:38 четвер, 13 серпня
«Чернігівгаз»
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / У Носівці споживач, який заборгував 230 тисяч за газ самовільно відновив припинене газопостачання
У Носівці споживач, який заборгував 230 тисяч за газ самовільно відновив припинене газопостачання

У Носівці споживач, який заборгував 230 тисяч за газ самовільно відновив припинене газопостачання

Жителю міста Носівка припинили газопостачання через борги – 209 тисяч гривень за газ і 17 тисяч за розподіл газу. Після цього, як виявили працівники Ніжинського відділення АТ «Чернігівгаз», він самовільно відновив його.

Такий вчинок - це порушення не лише умов постачання і розподілу газу, а й правил користування ним, яке наражає на велику небезпеку інших людей! Газовики від’єднали споживача від газової мережі. Знову користуватися газом він зможе після сплати боргів та нового підключення.

 Нагадуємо – якщо через матеріальні труднощі у Вас накопичився борг, Ви можете написати в наших Центрах обслуговування клієнтів заяву про його погашення частинами. Припинення газопостачання – це крайній крок, до якого доводиться вдаватися газорозподільній або газопостачальній компаніям. Спочатку споживачам, у яких виникла заборгованість, надсилають повідомлення про це. Погасити її потрібно протягом місяця, або ж реструктуризувати і сплачувати частинами. І лише якщо боржник не зробить цього, йому надсилають попередження про припинення газопостачання з встановленою датою відключення.

 

Права та обов'язки споживачів природного газу та Оператора ГРМ передбачені Договором розподілу природного газу та Кодексом газорозподільних систем. В них зазначено, що споживач має право на цілодобове та безпечне отримання газу, на вільний доступ до інформації про тарифи, на отримання послуг з технічного обслуговування та ремонту газових приладів. У свою чергу він зобов’язується виконувати правила безпеки систем газопостачання, забезпечувати цілісність пломб та газових лічильників, передавати їх показники, допускати представників газової служби до приміщень з газовими приладами та вчасно сплачувати за використаний природний газ та його розподіл.

 Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор