Ви знаходитесь:Кримінал
/ Надзвичайні події
/ "Доступне житло": ПриватБанк з липня запустить програму іпотеки під 10% річних
"Доступне житло": ПриватБанк з липня запустить програму іпотеки під 10% річних
ПриватБанк з 1 липня 2020 року запускає кредитування в рамках державної програми "Доступне житло" із процентною ставкою 9,99% річних. Про це інформує пресслужба Офісу Президента у Telegram-каналі
"Українці отримають іпотеку під 10% річних, точніше під 9,99%. Про таку можливість сьогодні заявив ПриватБанк, де з 1 липня 2020 року починає діяти держпрограма "Доступне житло під 10%", - зазначили в ОП.
Повідомляється, що Президент вітає такі кроки найбільшого банку України.
"Відсотки на придбання житла, які існували на ринку увесь час та й нині пропонуються багатьма банками, є для багатьох українців непідйомним вантажем. Радий, що банки розуміють це і роблять ефективні кроки, щоб зменшити ставку, аби кожен українець міг сам придбати собі житло", – зазначив Зеленський.
Також умови програми оприлюднили на сайті ПриватБанку. Зокрема зазначається, що іпотеку можна буде отримати на строк до 20 років, а початковий внесок позичальника становитиме від 30% вартості житла.
"В рамках пільгової програми українці зможуть придбати як житло на вторинному ринку, так й квартири у новобудовах, що введені в експлуатацію. За попередніми підрахунками фахівців ПриватБанку, вже на початку впровадження державної програми "Доступне житло під 10%", пільговими умовами кредитування зможуть скористатися понад 300 тисяч українців", - підкреслили у ПриватБанку.
Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.
ШАНОВНІ КОМЕНТАТОРИ! Редакція веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.
Новини Чернігова, інтернет газета, все про Чернігів: політика, економіка, культура, спорт, кримінал, ІТ. Чернігів фото, Чернигов новости
Додати коментар: