В Прилуках в гаражі згорів ВАЗ 2109
1 квітня о 14:52 у м. Прилуки до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу в одному з приватних господарств, що по вул. Іоасафа Білгородського. Внаслідок порушення правил пожежної безпеки при проведенні зварювальних робіт, в будівлі гаражу загорівся автомобіль ВАЗ 2109.
Оперативно на місце події прибуло два відділення 12-ої Державної пожежно-рятувальної частини У ДСНС України у Чернігівській області у складі 7 чоловік особового складу та 2 одиниць спецтехніки.
Вогнеборці о 15:05 пожежу локалізували, а о 15:35 остаточно ліквідували та не допустили розповсюдження полум'я на поруч розташований житловий будинок.
Внаслідок загоряння вогнем знищено салон та відсік двигуна автомобіля, покрівлю та перекриття по всій площі будівлі гаражу, а також пошкоджено майно господаря.

| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 3510 |
Посилання до теми:
12.03.2020 В Носівському районі у пожежі згорів 30-річний чоловік
10.03.2020 На Чернігівщині у своєму будинку згорів 92-річний чоловік































Додати коментар: