Останнє оновлення: 17:51 неділя, 15 червня
кримінал
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / На Чернігівщині через нелегальний продаж пального припинено діяльність 38 автозаправок
На Чернігівщині через нелегальний продаж пального припинено діяльність 38 автозаправок

На Чернігівщині через нелегальний продаж пального припинено діяльність 38 автозаправок

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктів на території Чернігівської області провів заступник голови ОДА Олександр Савченко, який очолює цю групу.

 Минулого тижня перевірені 12 заправок. Діяльність 10 з них припинена через нелегальний продаж пального.

При перевірках враховується як законність експлуатації автозаправних станцій, так і дотримання на них норм протипожежної безпеки. Адже через недбалість нелегальних торговців пальним існує реальна загроза здоров’ю і життю людей, які користуються послугами АЗС, тимчасово перебувають чи проживають біля таких об’єктів, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.

Протягом функціонування робочої групи, починаючи з 28 грудня 2019 року, в області перевірені 94 автозаправні та автогазозаправні станції. Припинено діяльність 38-ми. Адміністративні провадження відкриті по 6 об’єктах, кримінальні — по 24. При цьому добровільно демонтовано 11 об’єктів, примусово — 2.

З незаконного обігу вилучено 69,5 тонни пально-мастильних матеріалів вартістю понад 1,6 мільйона гривень, обладнання — на суму 2,25 мільйона гривень.

Нині відпрацьовуються матеріали ще по 6 нелегальних АЗС.

Олександр Савченко нагадав, що відповідне доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука має бути виконане до 1 лютого. Тому і надалі важлива чітка взаємодія всіх членів робочої групи.

До речі, перевірити наявність ліцензії на кожну АЗС можна в режимі онлайн на офіційному сайті Державної фіскальної служби України в розділі «Реєстри».

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Чернігів: ворота і ноу-хау у … середньовіччі

SVOBODA.FM