Останнє оновлення: 18:06 п'ятниця, 28 лютого
економіка
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Чернігівщина потрапила до топ-5 за найбільшими обсягами вирощування на незареєстрованих полях
Чернігівщина потрапила до топ-5 за найбільшими обсягами вирощування на незареєстрованих полях

Чернігівщина потрапила до топ-5 за найбільшими обсягами вирощування на незареєстрованих полях

Вартість врожаю, зібраного 2019 року з незареєстрованих земельних ділянок в Україні, становить понад 88,5 млрд грн. За обсягами тіньового ринку агропродукції лідерами є Миколаївська та Одеська області, сукупно там вирощують незадекларовані культури на майже 800 тис. га. Про це йдеться в дослідженні супутникового онлайн-сервісу EOS Crop Monitoring.

Відповідно до оприлюднених даних, в країні площа незареєстрованих полів становить 4,3 млн га, водночас в Держгеокадастрі зареєстровані 31,6 млн га.

«Онлайн-сервіс EOS Crop Monitoring дає змогу оцінити реальний стан посівних площ, побачити, що на них росте, та зіставити ці дані з публічною кадастровою картою України. Нещодавно завдяки цьому сервісу виявили, що 4,3 млн га полів не зареєстровані в державному кадастрі», – йдеться у повідомленні аналітиків сервісу.

До топ-5 областей за найбільшими обсягами вирощування та збирання врожаю на незареєстрованих полях потрапили Миколаївська, Одеська, Харківська, Чернігівська та Кіровоградська області.

Найпопулярніші агрокультури, які вирощують поза офіційним обліком, це насамперед зернові. Їх вирощують на 12,2 млн га землі, серед них соняшник – на 7,5 млн га, кукурудза – на 6,7 млн га.

Згідно з даними дослідження, на Львівщині вартість врожаю з необлічених земель, на яких вирощують здебільшого зернові та сою, становить майже 4 млрд грн.

Коментарі (1)

Просто | 2020-01-24 08:51

Просто відсутня влада, яка має це контролювати
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Закон про вікна і невідремонтовані коридори

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор