Останнє оновлення: 15:51 субота, 14 грудня
Вандалізм
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / «Каратель вандалів» розповідає про нічні пригоди
«Каратель вандалів» розповідає про нічні пригоди

«Каратель вандалів» розповідає про нічні пригоди

Про пригоду з різдв’яними вандалами в центрі Чернігова, яку жваво обговорювали днями чернігівці в соцмережах, розповідає Олександр Тарнавський, учасник подій.

Олександр вже відомий в Чернігові та серед аудиторії пропагандиста Шарія прив’язуванням до дорожнього знака трохи неадекватного любителя Росії, який «відкинувся» з в’язниці.

І ось – нова пригода… Як каже сам Олександр, вони (вочевидь, за його участі) наздогнали вандалів і почали їх карати методом зйомки їх на відео.

Власне, сталася пригода 5 січня. Тарнавський розповів про неї так:

«Близько опівночі три особи напідпитку зламали дитячу гірку на площі. За декілька хвилин переслідування вони крушили все на своєму шляху. Свою силу хлопці демонстрували клумбам, вивіскам, дорожнім знакам.
Наздогнати вдалось лише двох. Їхні обличчя були розбиті (мабудь об вивіски), вони жалюгідно лежали в снігу і обіцяли більше так не робити. Сміливість зникла, зухвалості й сліду не залишилось.
Дійсно, бажання вандалізму зникає, коли в дупу правопорушника сунуть ним же поламаний дорожній знак».

Коментарі (2)

немо | 2019-01-09 21:22

кстати а где рехформированные со своими нарядами, институция ох....ная как сказал их киевский собрат, перетрудились видать на приусах ездить, муниципальная варта тоже где, если уже активисты сами ловят то это говорит о том, что они не работают, какая ни плохая была ушедшая милиция, но в праздники в городе выставлялось столько нарядов что рехвормированым и не снилось и пахали сверхнормы и не плакались как эти и поверьте люди были адекватнее чем эти, а знаете почему, потомучто система МВД воспитывала сотрудников, их учили более старшие коллеги и были писаные и не писаные рамки поведения, а эти ... ну что Вам говорить сильно реформированая (как в анекдоте "сильно заколдованая") про лягушку царевну

немо | 2019-01-09 21:12

какието глупые у них лица, не сильно обделенные ителектом, да плюс год свиньи, вобщем звезды сошлись и вот два хрю хрю
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  У Чернігові провели Вечір спогадів до дня народження Олександра Норова

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор