Останнє оновлення: 19:40 п'ятниця, 17 січня
Застереження
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Місця в транспорті, які врятують Вам життя
Місця в транспорті, які врятують Вам життя

Місця в транспорті, які врятують Вам життя

Ми постійно перебуваємо в русі. Робота, домівка, відпочинок – все це вимагає від нас використання різних видів транспорту, для багатьох – громадського. А користуючись ним, ніколи не варто забувати про безпеку.

Правильно вибране місце у громадському транспорті часто рятує людям життя у разі аварії. Тож розглянемо кожен вид транспорту.

Автомобіль. У машині безпечніше сидіти за водієм і на задньому сидінні посередині, оскільки ця частина салону автомобіля менше деформується у випадку лобового зіткнення.

Мікроавтобус. Безпечніше за все сидіти на тих місцях, які повернені в протилежному напрямку руху. Якщо транспорт різко загальмує, то буде менше ймовірності вдаритися.

Тролейбус. Зважаючи на те, що рух є правостороннім, краще сидіти праворуч від проходу, оскільки тролейбус, який їде назустріч, рухається по лівій стороні від тролейбуса, в якому перебуваєте Ви. Місця, розміщені посередині і повернені протилежно напрямку руху, також вважаються безпечними.

Автобус. Краще за все сидіти посередині салону за напрямком руху, тому що ці місця розміщені далі від транспорту, який їде назустріч.

Поїзд. Безпечнішими є середні вагони потяга, тому що перший і останній вагон можуть деформуватися під час зіткнення або зійти з рейок.

Тож будьте уважні та обережні у громадському транспорті, бережіть своє життя. Безпечних Вам поїздок!

Ганна ДУБИНА,
методист НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської обл.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Обласний Філармонійний центр економить кошти на опалення

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор