Останнє оновлення: 17:53 середа, 20 червня
Рейд
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Поліція попливла ловити браконьєрів
Поліція попливла ловити браконьєрів

Поліція попливла ловити браконьєрів

Поліцейські спільно з інспектором рибоохорони та державним регістром судноплавства провели рейд водними просторами Дніпра.

Перевіряли дотримання рибалками порядку й правил поведінки на воді, запобігання забрудненню довкілля та протидії браконьєрству.

Протягом двох днів правоохоронці склали більше 30 протоколів на безвідповідальних рибалок за різні правопорушення. Провели профілактичні бесіди з відпочивальниками численних баз, розташованих на березі Дніпра в Козелецькому районі.

Як результат – не допущено фактів браконьєрства і псування водних багатств України. Адмінправопорушення в основному стосувалися заборони виходу на воду та порушення норм реєстрації суден.

Всі троє представників «органів» зійшлися на думці, що такі спільні рейди є набагато ефективнішими, аніж поодинокі розрізнені перевірки кожного відомства окремо, тому вони будуть плануватися і проводитися й надалі.

Коментарі (1)

Алекс | 2017-06-19 17:32

Село жавинка гуз владимир александрович дом 259 каждую ночь душит в озере рыбу. Никто его не наказывает,он сексот плици¿
    
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Комусь завадив клен на вулиці Рокосовського

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор