Останнє оновлення: 17:37 субота, 23 червня
позиція*
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Чи засудять суддю Насірова і чиновників за «кришування»?
Чи засудять суддю Насірова і чиновників за «кришування»?

Чи засудять суддю Насірова і чиновників за «кришування»?

Справа стосовно голови Солом'янського суду Людмили Шереметьєвої, яка самоусунулася від своїх обов'язків у справі Романа Насірова, повинна стати показовою.

Таку думку висловив колишній голова СБУ Валентин Наливайченко в інтерв’ю телеканалу 112. На його переконання, ця справа має стати показовою. Аби всім іншим не кортило цього робити.

Політик прооментував відкриття НАБУ кримінального провадження стосовно Шереметьєвої і зазначив, що це правильний крок:

«Давно в державі потрібно показати жорсткість проти тих суддів, які в змові, які на виконання будь-якого телефонного дзвінка або грошової вказівки, або будь-яких інших мотивів, керуються не законом, не інтересами людей, діють не від імені України, а вмотивовані корупцією», - наголосив він.

На думку політика у справі повинні фігурувати ті, чиї вказівки виконувала суддя Шереметьєва.

«Я б зразу вимагав порушити справи не тільки проти цієї судді, але одночасно витребувати всі її розмови, хто до неї приїжджав, телефонував, що вимагав, і оприлюднити прізвища таких високопосадовців і їх долучити до цієї справи», - наголосив Наливайченко.

«Не робити вигляд, що тільки одна суддя перешкоджає в цій країні боротьбі з корупцією. От тоді це буде серйозне антикорупційне розслідування», - додав лідер руху «Справедливість».

Політик укотре наголосив на необхідності створення в Україні антикорупційного суду.

Коментарі (3)

Глібов | 2017-04-03 00:42

«Щука» На Щуку хтось бомагу в суд подав, Що буцiм би вона такеҐ виробляла, Що у ставку нiхто життя не мав: Того заïла в смерть, другого обiдрала. Пiймали Щуку молодцi Та в шаплицi Гуртом до суду притаскали, Хоча чуби й мокренькi стали. На той раз суддями були Якiïсь два Осли, Одна нiкчемна Шкапа Та два стареньких Цапа, Усе народ, як бачите, такий Добрячий та плохий. За стряпчого, як завсiгди годиться, Була приставлена Лисиця… А чутка у гаю була така, Що нiби Щука та частенько, Як тiльки зробиться темненько, Лисицi й шле то щупачка, То сотеньку карасикiв живеньких Або линiв гарненьких… Чи справдi так було, чи, може, хто збрехав (Хто ворогiв не мав!), А все-таки катюзi, Як кажуть, буде по заслузi. Зiйшлися суддi, стали розбирать: Коли, i як воно, i що ïй присудити? Як не мудруй, а правди нiде дiти. Кiнцiв не можна поховать… Не довго думали рiшили I Щуку на вербi повiсити звелiли. Дозвольте i менi, панове, рiч держать, Тут обiзвалася Лисиця. Розбiйницю таку не так судить годиться: Щоб бiльше жаху ïй завдать I щоб усяк боявся так робити, У рiчцi вражу Щуку утопити! Розумна рiч! всi зачали гукать. Послухали Лисичку I Щуку кинули у рiчку. 1858

М.Боюра | 2017-03-31 18:38

   Гроші і тільки гроші, без будь-яких телефонних дзвінків спонукає суддів творити кривосуддя від імені України. Те ж саме вело до злочину і лікарів з "Феофанії", які витерли ноги об клятву Гіппократа, коли здорового бугая Насірова визнавали майже помираючим. Без надзвичайних жорстоких вироків для хабарників у нас порядку не буде.

громадянин україни | 2017-03-31 17:49

чи засудять, даним питанням поставлена відповідь. кого засудили із високопосадовців в т.ч. Януковича за останні три роки. Хто відповів за убієнних на Майдані, Де результат мишиної возні - видимості боротьби з корупцією, Маски шоу на засіданні КМУ - затримання Бочковського головного МЧСника, Мусійчука у ВР, Де результат.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  В Чернігові зіткнулися сумнозвісна «Калина» і вантажівка

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор