Останнє оновлення: 12:10 п'ятниця, 22 червня
на допомогу захисникам України
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Пам’ятка учасника АТО допоможе воїнам - фото
 Пам’ятка учасника АТО допоможе воїнам  - фото

Пам’ятка учасника АТО допоможе воїнам - фото

Державна служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції спільно з громадською організацією «МАРТ» презентували сьогодні в Чернігові розроблений «Юридичною Сотнєю» інформаційний посібник про права, обов’язки та соціальні гарантії учасників АТО.

Головний спеціаліст Північного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Альберт Черешко та заступник військового комісара Вадим Лільчицький  розповіли, що брошура - це плід спільної праці патріотів.

Пам’ятку розробили юристи-волонтери, затвердили і перевірили фахівці з Міністерства оборони України, Міністерства соціальної політики України, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО та Генерального Штабу Збройних Сил України.

Юрист громадської організації «МАРТ» розповів про роботу над матеріалом.Він викладений у легкодоступній графічній формі на 168 сторінок. Покрокові інструкції допомагають і ветеранам, і військовослужбовцям, і членам їх родин не лише дізнатися про власні права, але й добитися їх реалізації та захисту.

Усі мовці переконані, що така книжечка має бути в кишені кожного учасника АТО.

Під час презентації пам’ятки  виступили також представники Чернігівського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та Чернігівського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву" і розповіли про кредити для учасників АТО під 3 відсотки для започаткування справи і будівництва житла.

А представник Департаменту соціального захисту населення Чернігівської облдержадміністрації розповіла про пільги , якими можуть користуватися учасники АТО.

На презентації були присутні  журналісти чернігівських і всеукраїнських ЗМІ ,  а також представники організацій і рухів, які опікуються проблемами воїнів АТО.

Детальніше на відео згодом.

Фото Владислава САВЕНКА

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Тривають тактичні навчання «Північна фортеця-2018»

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор