Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
про втрату пам"яті
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Чернігівський суддя "забув" про торгівельний бізнес дружини
 Чернігівський суддя забув  про торгівельний бізнес дружини

Чернігівський суддя "забув" про торгівельний бізнес дружини

Цікавий матеріал опублікував сайт «Наші гроші». Колеги зробили аналіз декларації чернігівського судді. Вони не кажуть: хороший він чи поганий.

Просто показують розбіжності в декларації. Якщо система електронного декларування буде обов’язкова для всіх високопосадовців, то їм доведеться показувати статки.

До речі, «Радіо Свобода» повідомило, що судді масово йдуть у відставку. Чи не з декларуванням це пов’язано?

Отже матеріал сайту «Наші гроші»:

«Cуддя Новозаводського районного суду Чернігова Микола Кузьмін не вніс даних щодо статутних внесків дружини та сина у декларації за 2014 та2015 роки. Про це свідчать дані його декларацій та Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців.

Дружина судді Парасковія Кузьміна володіє часткою ТОВ «Агрофірма «Плодоовочпром» (8,87%). Розмір її внеску до статного фонду підприємства становить 11 тис грн. Фірма, основним видом діяльності якої є оптова торгівля фруктами та овочами, зареєстрована у Чернігові. Одним з співзасновників товариства є Василь Тютін – директор Чернігівського науково-дослідного центру продуктивності АПК (17,22%).

Разом з тим, суддя задекларував номінальну вартість цінних паперів, що перебувають у власності членів сімї розміром 452 грн.

Щодо нерухомості, то суддя задекларував дві квартири площею 52 та 45 кв м; останню він ділить з дружиною Парасковією. Також у нього є гараж на 24 кв м. Їздить суддя на Daewoo Lanos 2007 р.в.

Дружина Кузьміна є власницею земельної ділянки загальною площею 4,1 га та успадкованого будинку на 48 кв м у селі Козероги Чернігівської області. Також жінці належить міні-трактор Булат і причіп (обидва 2014 р.в.).

Загальний дохід родини Кузьмінів у 2015 році становив 300 тис. грн, з них 15,5 тис. грн – матеріальна допомога, 34 тис. грн – пенсія, а решта – зарплата. Роком раніше Кузьміни заробили 347 тис. грн. Збережень у банках упродовж двох останніх років суддя не декларував.

Нагадаємо, Микола Кузьмін займається суддівською практикою з 1994 року. У березні 2000 обраний суддею Новозаводського райсуду Чернігова безстроково.

НАШІ ГРОШІ

Коментарі (3)

Треба знати | 2016-08-21 20:26

звільнений суддя зобовязаний за законом подати декларацію за наступний після зільнення рік і за рік у якому він звільнений

М.Боюра | 2016-08-20 22:15

 " Вони не кажуть: хороший він чи поганий", а що казати про суддів - хабарники всі вони, ось тому валом йдуть на звільнення, хочуть обійти електронне декларування.

Правдоруб("Глибокий рів") | 2016-08-20 18:42

Є трактор й причіп - то усе знаряддя,
Відстаньте від нього, це бідний суддя.
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM