Останнє оновлення: 12:13 субота, 21 травня
АНОНС
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / У Тетянин день активісти закличуть ректорів, викладачів і студентів не брати й не давати хабарів
У  Тетянин день активісти закличуть ректорів, викладачів і студентів не брати й не давати хабарів

У Тетянин день активісти закличуть ректорів, викладачів і студентів не брати й не давати хабарів

Великомучениця Тетіана Римська закличе разом з громадськими активістами у неофіційний День студентів, 25 січня, ректорів, викладачів і студентів «Не брати й не давити хабарів».

Про це повідомляє сторінка «Антикорупційного Руху Валентина Наливайченка» в чернігівському сегменті мережі Facebook.

Активісти  «Антикорупційного руху» планують завітати до ректорів, викладачів і студентів Чернігівського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка,  Чернігівського державного технологічного університету та  Академії Державної пенітенціарної служби .

Антикорупціонери планують  сфотографуватися з ректорами та табличками «Не даю і не беру хабарі», зустрітися з викладачами та студентами університетів і академії. А також  одержати публічне запевнення,  що і до Міжнародного  дня студента, який відзначається 17 листопада,  і до наступного Тетяниного дня від студентів не надійте жодної скарги про вимагання хабара.

І всі вони візьмуть собі за правило життя «Не брати й не давити хабарів».

 Якщо ж таке трапиться, то «Антикорупційний Рух» все зробить, щоб виполоти такий «бур’ян» з Чернігівських закладів і пересадити його в місця, де він не заважатиме розвитку європейського суспільства.

Молоді люди також роздаватимуть студентам спеціальні календарі і наліпки, де вказується , куди треба звертатися, якщо від тебе вимагають хабар.

Ректори  університетів Микола Носко, Сергій Шкарлет та академії -  Олексій Тогочинський  дали згоду на зустрічі.

Активісти також  потурбують  деяких чернігівських чиновників, а з 12:00 до 16:00 відвідають ректорів і студентів. 

Коментарі (3)

Люба | 2016-01-25 09:44

Миколай
У тексті йдеться, але святкують чомусь царський день. І як це узгоджується з побиттям наших студентів 1 грудня 13 року?

Миколай | 2016-01-25 00:23

Любо, ви жартуєте. Той пан-патріот. Думаю, тут простіше. Початок навчання і хтось захотів прив"язатися до студентів. В тексті ж про 17 теж ідеться. Той пан розкрив архіви і схеми після Кучми і Януковича. Принаймні порядніший за Пороха.

Люба | 2016-01-25 00:05

Студент-недоучка (як свідчить офіційна біографія) інституту КДБ Наливайченко так примітивно проколовся. Він досі святкує іменини матушки російського державного діяча Шувалова, ініційовані імператрицею Єлизаветою. Хоча з 17 листопада 1946 року відзначається Міжнародний день студентів у пам’ять про чеських студентів-патріотів. Москвоцентричний товарищ. Як на мене, це багато про що свідчить. Варто задуматися над світоглядом і цінностями цього люстратора "со другами".
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  На Чернігівщині СБУ виявила схрон російських боєприпасів

SVOBODA.FM