Останнє оновлення: 22:52 п'ятниця, 9 грудня
коментарі
Постійне посилання: http://newvv.net/crime/events/243542.html
Ситуація з грипом у Чернігові складна: висока температура і глибокий кашель, - головлікар

Ситуація з грипом у Чернігові складна: висока температура і глибокий кашель, - головлікар

Ситуація з грипом у Чернігові складна. Грип з високою температурою 39 погано збивається і тримається 3-4 дні, швидко ускладнюється глибоким кашлем.

Про це сьогодні ввечері на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук написала головлікар 1-ї дитячої поліклініки Чернігова Людмила Овсієнко.

Вона додала, що дітям у зв'язку особливістю такого грипу лікар призначає одразу два противірусних препарати. Пити ж антибіотики на власний розсуд у жодному разі не можна.

- Не давайте антибіотики, аби дати! Ще раз прошу, якщо захворіла дитина, зверніться до лікаря! Повірте, все одно лікар знає більше ніж ви! Всім здоров'я! - переконує Людмила Овсієнко.

Вона проінформувала, що в суботу дитяча поліклініка працює.

Головлікар також нагадала, що з понеділка мер ввів карантин, хоча лікарі просили зробити ще з середи.

 

Нагадаємо, ще тиждень тому Людмила Овсієнко інформувала, що епідеміологічна ситуація в місті не викликає занепокоєння і підйом вірусних захворювань відповідає сезону. Сьогодні ж вона зізналася, що у зв'язку з ситуацією має місце депресія.

Нагадаємо, нещодавно Людмилу Овсієнко призначили головлікарем 1-ї дитячої поліклініки, а Владислава Кухаря - головлікарем Чернігівської міської лікарні №1.

Коментарі (3)

доктор | 2016-01-24 19:28

 Противовирусные препараты действ.дорогие, но их должен назначать врач учитывая на какой вирус он действует., а не смотреть на цену.

Алекс | 2016-01-23 12:53

Не существует лекарств которые эффективно борются с тем или иным вирусом ОРВИ. Существуют противогриппозные 2 препарата которые рекомендованные ВОЗ (цена 440 и 1100грн на 5 дней лечения). Если Вам показаны эти препараты то как минимум показана госпитализация в стационар!!! Все ОРВИ в том числе грипп у большинства людей проходят сами за 7 дня или "лечатся" симптоматически. На 4 день должно наступить улучшение, если нет- нужен врач. НЕВОЗМОЖНО грипп вылечить за день или приемом 1 таблетки.
Выделите 15 мин и почитайте как помочь ребенку при ОРВИ.

Владимир | 2016-01-22 00:00

То что врачи знают, что выписывать - понятно. Очень обидно что они выписывают лекарство не то, которое эффективно борется с тем или иным вирусом и действительно то лекартсво, которое нужно. Сейчас врачи выписывают что по-дороже. А поможет препарат или нет, это уже не важно. Главное что бы как можно больше денег оставили в аптеке. Для детей тоже выписывают дороженные лекарства. А толку от них....


закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  1 вересня випускників із Чернігова слухатиме весь світ

SVOBODA.FM