Останнє оновлення: 10:37 вівторок, 17 липня
Надзвичайні новини
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Безладдям з медиками залізничної лікарні зайнялась прокуратура
Безладдям з медиками залізничної лікарні зайнялась прокуратура

Безладдям з медиками залізничної лікарні зайнялась прокуратура

Прокуратура Чернігівської області заявила до суду позов до Чернігівської міської ради з вимогою зобов’язати її прийняти в комунальну власність територіальної громади м. Чернігова Вузлову лікарню станції Чернігів Південно-Західної залізниці.

Про це повідомляє Високий Вал з посиланням на прес-службу прокуратури Чернігівської області.

Відсутність фінансування лікарні за рахунок місцевого бюджету вже упродовж майже трьох місяців спричиняє невиплату заробітної плати працівникам лікарні, утворення та зростання заборгованості з виплати загальнообов’язкових внесків, комунальних платежів, нарахування штрафних санкцій. Через це наростає суспільний протест, діяльність лікарні фактично зупинена.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Соколов: залізнична лікарня місту не потрібна

Прокуратура встановила, що дана лікарня до кінця минулого року фінансувалася за рахунок видатків з Державного бюджету України. У 2015 році законодавством передбачено фінансування таких лікарень за рахунок місцевих бюджетів та, відповідно, їх переведення з державної у комунальну власність.

Окрім того, видатки для фінансового забезпечення вузлової лікарні станції Чернігів включено до загального обсягу медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (згідно додатку №10 до Закону України «Про державний бюджет України на 2015 рік»).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Працівники лікарні вийшли на мітинг: «Віддайте медикам зарплату – нема чим випрати халати»

Дії, необхідні для передачі лікарні в комунальну власність, Міністерство інфраструктури України виконало; сам заклад неодноразово звертався до керівництва міста з відповідними листами.

Проте, жодне рішення не прийняте.

Без передачі лікарні на баланс міської ради її фінансування за рахунок місцевого бюджету та подальше отримання відповідної державної субвенції неможливі.

Таке становище є грубим порушенням вимог законодавства.

Загалом по державі процедура перепідпорядкування цілісних майнових комплексів лікарень вже проведена й питання їх фінансування вирішене.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Поліція таки скрутила активіста в Сновську під час декомунізації

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор