Останнє оновлення: 13:32 четвер, 12 червня
Надзвичайні події
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Петро Порошенко вручив прикордонникам державні нагороди
Петро Порошенко вручив прикордонникам державні нагороди

Петро Порошенко вручив прикордонникам державні нагороди

Сьогодні Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко в рамках робочої поїздки в Хмельницьку область відвідав Національну академію Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького.

Про це повідомляє відділ з питань взаємодії із ЗМІ адміністрації Державної прикордонної служби України.

Під час візиту Петро Порошенко ознайомився з навчальною базою єдиного вищого навчального закладу прикордонного відомства та підготовкою курсантів і слухачів, яких готують для охорони державного кордону України. 

Він оглянув навчальні аудиторії кафедр прикордонної служби, прикордонного контролю і зв’язку та автоматизованого управління де його увазі було продемонстровано новітні технічні засоби, що використовуються в процесі підготовки.

Також під час заходу із рук Президента України п’ять прикордонників, які приймали участь в проведенні антитерористичної операції, отримали державні нагороди.

Крім того, Президент України високо оцінив діяльність прикордонників, які роблять вагомий внесок в справу захисту національних інтересів на державному кордоні та на сході країни. Також він подякував за самовіддану та патріотичну службу з охорони державних рубежів.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Чернігів: від газет до цифри

SVOBODA.FM