Останнє оновлення: 12:32 понеділок, 18 червня
Надзвичайні новини
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Виконавча служба спростовує інформацію про тиск на журналіста
Виконавча служба спростовує інформацію про тиск на журналіста

Виконавча служба спростовує інформацію про тиск на журналіста

18 лютого 2015 року в Чернігівській регіональній громадсько-політичній інтернет-газеті «Високий Вал» було розміщено інформацію під назвою «Виконавча служба протизаконно тисне на журналіста, - профспілка».

Деснянське ВДВС Чернігівського міського управляння юстиції повідомляє, що інформація Незалежної медіа-профспілки про нібито тиск на журналіста не відповідає дійсності.

Виконавча служба повідомляє, що при підготовці матеріалу не взяті до уваги існування відповідних судових рішень, які підтверджують правомірність дій державного виконавця при виконанні рішення суду, щодо стягнення заборгованості зі сплати аліментів.

Крім того професійно журналістська діяльність Чайки І.В., а саме документальний фільм «Острів Крим. Дежавю» жодним чином не може стосуватись цивільно-правових відносин сторін виконавчого провадження, а тим більше щодо стягнення заборгованості зі сплати аліментів на неповнолітню дитину, стверджується в повідомленні Деснянського ВДВС Чернігівського міського управляння юстиції.

 

Тож на думку представників Чернігівського міського управляння юстиції, дані висловлювання є інформацією, яка не відповідає дійсності і не підтверджена фактами, що дискредитує виконавчу службу, як державний орган.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Кургани прадавньої обсерваторії «Безводівка» отримали охоронну зону

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор