Останнє оновлення: 17:29 середа, 19 листопада
Росія і Янукович
Росія не розкриє громадянство Януковича

Росія не розкриє громадянство Януковича

У Федеральній міграційній службі РФ відмовилися коментувати інформацію про те, чи звертався український екс-президент Віктор Янукович за притулком або громадянством Росії.

Про це випливає з відповіді начальника управління ФМС з питань громадянства Валентини Казакової на відповідне запитання журналістів.

"Що стосується спискового складу, то давайте ми з вами звернемося до 152-го федеральнго закону про персональні дані, який свідчить, що передача будь-якої інформації про будь-який статус будь-якої особи відноситься до цього закону, і без згоди на передачу цих даних будь-кого ми не маємо права це обговорювати", - сказала вона.

За словами Казакової, в минулому році в Росії близько 150 тисяч чоловік звернулися за отриманням громадянства. З них громадян України - близько 70 тисяч, пише Українська правда.

Генеральний прокурор Росії Юрій Чайка заявив, що відповідь на український запит про арешт і видачу екс-президента Віктора Януковича і його сподвижників буде надано в установленому порядку, і вона буде негативною.



































































































































закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Театр із глядачем... на сцені. Литовські хроніки. Ч.2

SVOBODA.FM