Останнє оновлення: 11:53 вівторок, 26 березня
ФОТО
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Відключення: Золоте світло сходить на мера та обраних. Не нами – фото
 Відключення: Золоте світло сходить на мера та обраних. Не нами – фото

Відключення: Золоте світло сходить на мера та обраних. Не нами – фото

Коли Чернігів провалюється в темряву, стає видно, хто має реальну владу, ухопивши Бога за бороду.

Як відомо, хапати Всевишнього за бороду небезпечно. Бо це - богохульство і рано чи пізно вилазить боком.

У пору відключень особливо гостро починаємо розуміти, що зимова Революція гідності не змогла, поки що, сколихнути не лише чернігівське болото, а й усю Україну. Бо, як і раніше, «Кати знущаються над нами».

Але гарячі хлопці уже приходять в обласну раду. Вони пропонують свої послуги поставити головних акціонерів, наприклад «Чернігівобленерго», як це прозвучало у трансляції «Високого Валу», на місце і припинити нахабно поводитися з населенням області.

Мер піклується про місто – буде світло, буде чисто

Удома, в квартирі у мера Чернігова Олександра Володимировича Соколова світла не вимикають під час віялових відключень. Його квартира знаходиться в найсвітлішому кварталі міста – в одному будинку з міською податковою на вулиці Кирпоноса.

Як він наперед прорахував, де треба поселитися!

Як бачите на першому знімку, вікна в Олександра Володимировича дають гаряче жовте світло. Жовтий колір – ознака багатства.

За ними мер думає, як допомогти простим чернігівцям, аби їх не відключали. Як виступити по телебаченню. Як сказати правильно на каналі «1+1».

Поруч з ним, у тому ж будинку податківці міської структури на всю силу у своїх кабінетах підраховують зібрані за день «надходження», щоб завтра доповісти - зібрали - буде людям на зарплати і пенсії.

На тому ж кварталі по вулиці Коцюбинського світиться обласне казначейство.

Попило воно нам крівці за часів Януковича. Скарбники розказували, що у них немає грошей нам на зарплати. У той час дону Віктору ліпили із золота унітази.

Прошептали хоча б нам чесно раніше, мо б ми Януковича скинули ще в 2011 році, коли ще не все розікрали.

Упадем в прострацію - Нацбанк включив ілюмінацію

Взагалі у Чернігові досі не відчувається економії. Одних вимикають – хоч в око стрель. Інші так сіяють, що якось аж незручно. А нещодавно ж на прес-конференції у міськраді мерський заступник і новоспечений голова правління «Чернігівобленерго» розказували - чим більше будете економити, тим менше і на менший час відключатимемо.

Управління Нацбанку в Чернігівській області плафонами так світить, наче північне сяйво в Чернігові увімкнули. Мабуть, «ре-ти-пе-ти-рує» до Нового року.

Може, то ми - дурні, просто не розуміємо такого дизайну чи ансамблю. Або ансамбля. Чи просто –мля.

Ну, прокуратура міста й області, звісно не відключаються. На боротьбі з, вибачте, корупцією та злочинністю економити не можна. Як і міліцію не відключають. Все вірно. Але...

Парадокс перший

Оце ми договорилися. Пригадуєте таку науку, як логіка. Дивіться уважно, показуємо на пальцях. Значить там, де вимкнули світло – злочинності нема. Там з нею боротися не треба. А там, де борються зі злочинністю – світло увімкнуте. Чи не витікає з цього припущення, що злочинність ховається там, де світло?

Якщо глянути на в’язницю на Комсомольській, яка завжди потужно освітлюється, то таке припущення повністю підтверджується!

Не зациклюйтеся, шановні чернігівці, ідемо далі. То просто парадокси логіки

Якби ви знали, паничі, Демарк працює й уночі

Банківські відділення у зоні відключення, здебільшого, знаходяться без світла.

Але є й винятки – Демарк на вулиці Комсомольській. Його не вимикають у час відключень! Він же з липня не працює з людьми! Невже за його вікнами й досі рахують ті гроші, що у славному Чернігові луганські і донецькі акціонери скомуніздили у робітників і пенсіонерів?

Після 18:00 вийшло три чоловіки з пакетами з центрального входу і трошки вікон в Демарку загасили.

Мабуть, багато там грошей лежить, бо він освітлений так, що його і казначейство навпроти не переплюне.

А ось продуктовий п’ятизірковий «Союз» – «от звонка до звонка» відключений. Його володарі не донецькі, а львівські. Привіт Михайлу Весельському!

От і виходить, що…

«Союз» - у темряві загруз, а «Будматеріали» - не вимикали

До речі, найбільш освітлений магазин Чернігова - «Будматеріали». Він сіяє, як сонечко у часи Леніна! І ніякі відключення його не стосуються.

Взагалі, всім чернігівцям відомо, що цей магазин, як і «Вєна», належить одному власнику. А тому ніякі закони не писані й порядки. Має лобі у міськраді, свої люди в керівництві області, особливо в апараті, братани в правоохоронних структурах - від прокуратури і міліції до…

Як відомо, там керує «дядюшка Сем…». А його точки відключити від світла не-мож-ли-во.

От і сіяють «Будматеріали», як свищ на носі темного Чернігова напроти свого «даху», тобто обласного УМВС.

Давайте разом пожартуємо і посміємося – мабуть, у «Будматеріалах» працює таке виробництво, яке приносить найбільше податків у Чернігові.

Церкви і мільйонери не в пошані – давайте «мані»

Коли проходили темними вулицями Чернігова, зі здивуванням побачили, що квартири деяких мільйонерів – не світяться!

Колишні «обкомівські будинки» - в темряві!

Ну, нічого собі, - подумали ми.  З настанням темряви у нас з'явилися нові "еліти".

Заклади, де працюють посередники між людьми і Всевишнім, тобто церкви, також відключаються за графіком.

Духовність нині не в пошані! Бібліотека Коцюбинського тухне регулярно. Там нічого не виробляють. Малоефективне лікування душ , які не прагнуть лікуватися, до уваги не береться!

Але ж книги і християнство - від Бога.

Парадокс другий

Навіть деякі потужності Чернігівської ТЕЦ, яка виробляє електроенергію, «специ з Черніговобленерго» додумалися заплутати так, що кілька разів виникали аварійні ситуації. І ТЕЦ, яка здатна виробляти електроенергію для потреб усієї області, мало не зупинилася. Послухайте, про цей епізод говорили депутати облради енергетикам під час прямої трансляції «Високого Валу».

«Кати знущаються над нами, а наша правда п’яна спить»

Тепер ми можемо зрозуміти голову облради і депутатів, якій говорять про те, що обленерго треба повернути в державну власність. Послухайте дві хвилини з 1години 30 хвилин. Кульмінація на 1:32:20, коли енергетики самі, практично підказують, що треба робити. Для них.

Якщо придивитися до змін в складі акціонерів «Чернігівобленерго», які володіють більш, ніж 10 відсотками акцій – ви вжахнетеся. Три кіпрські компанії і одна дніпропетровська . Причому три основні не мінялися уже кілька років.

А якщо почитаєте, кому вони належать, то радості у вас не додасться. Хоча Вікіпедії дуже сильно довіряти не можна , але на деякі запитання вона дає відповіді. Правда, це частково застаріла інформація, бо голова правління змінився, як і пішов власник, який мав більше 10 відсотків акцій.

На цьому перериваємо свою публікацію. В наступній покажемо інші особливості відключень на Чернігівщині і в Чернігові. А розказати є що.

Михайло і Федір П’ЯТНИЦЬКІ.

Коментарі (6)

гість | 2014-12-12 12:02

"Шо вижу - то пою".

Лілія | 2014-12-12 11:10

Автору - браво! Чекаю на продовження.

Аза | 2014-12-12 09:58

Порошенко завод МРИЯ еще не разу не выключили !!!!!!!!!!!!!!!!!

Іван | 2014-12-12 09:52

 Давайти любити наше місто знаходити добре а свиняча заздрість - це справа слабких.

Алекс | 2014-12-12 08:27

А стосовно стиблених в Демарку грошей, то спитайте про це ву власника "Сенатору", який , до речі, (Сенатор) світиться цілодобову, не маючи свого дизель-генератора !!!!!

Алекс | 2014-12-12 08:25

//////////////Якби ви знали, паничі, Демарк працює й уночі
  Банківські відділення у зоні відключення, здебільшого, знаходяться без світла.
  Але є й винятки – Демарк на вулиці Комсомольській. Його не вимикають у час відключень! Він же з липня не працює з людьми! Невже за його вікнами й досі рахують ті гроші, що у славному Чернігові луганські і донецькі акціонери скомуніздили у робітників і пенсіонерів?/////////////////// ЯКБИ ВИ ЗНАЛИ В "ЛЕМАРКУ" ДИЗЕЛЬ-ГЕНЕРАТОР, ЯКИЙ МОЖЕ АВТОНОМНО ПРАЦЮВАТИ. !!!!!!!!
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Нова картина Дмитра Адеріхо на будинку в Чернігові

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор