Останнє оновлення: 13:40 вівторок, 24 квітня
Надзвичайні події
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Кулеметник 41-го бату влучив у ціль: сепаратист Соколов та Ко - допомагаємо і звільняємо
Кулеметник 41-го бату влучив у ціль: сепаратист Соколов та Ко - допомагаємо і звільняємо

Кулеметник 41-го бату влучив у ціль: сепаратист Соколов та Ко - допомагаємо і звільняємо

Мишача метушня у кабінеті міського голови щодо причетності (чи непричетності) його до “сепаратистів” викликає у більшості спочатку сміх, але згодом щиру відразу.

З одного боку Олександр Володимирович виглядає, як той равин, якого звинуватили, що у нього донька повія, хоч насправді у нього тільки син.

З іншого, оскільки він так швидко відреагував на не дуже резонансне звинувачення у “сепаратизмі” (ну кого зараз здивуєш гучними словами), складається враження, що кулеметник 41-го батальйону має рацію.

Не став би я писати, якби цією “виставою” не були поставлені під сумнів слова мого товариша по службі Олександра Шевченка. Хочу підтримати його думку, звернути увагу громадськості на ширше коло осіб, і пропоную роздивитися справжнє обличчя чернігівських владців на одному життєвому прикладі.

Я працював продавцем чернігівського магазину “Сафарі” (ПП “Сварог-99”) майже два роки — з літа 2012 року. Працював до самого призову 15 травня 2014 року. Навіть напередодні директор не пустив мене раніше додому.

Згідно українського законодавства, мобілізованному зберігається його робоче місце, і йому за місцем роботи нараховується середня заробітна плата. Багато підприємств відправили своїх працівників на війну. Хоч і терплять матеріальні втрати, продовжують підтримувати солдатів не тільки заробітною платою, але й іншою допомогою, до якої їх ніхто не зобов`язував, крім власної совісті.

Та тільки не мої колишні роботодавці, що пожалкували навіть офіційну “мінімалку”. Вже влітку з телефонних розмов я з подивом дізнався, що був скорочений незадовго до призову, і навіть був “заздалегідь про це попереджений”. Єдина зрозуміла причина — жадібність власників магазину. А також впевненість, що можна безкарно знехтувати законом, і повна відсутність будь якого почуття громадянського обов`язку.

Магазин “Сафарі” знаходиться на розі вул. П`ятницької та просп. Перемоги, торгує мисливськими товарами. Цей бізнес приносить дохід двом відомим в місті людям — Дмитру Шевченку і Віктору Бистрову. Обидва можуть давати накази або забороняти директору магазину.

Пан Бистров — член команди Олександра Соколова. В органах місцевої влади з 2006 року. Начальник фінансів міста, заступник міського голови. Як і міський голова, позує перед пресою у національному вбранні, любить далекі відрядження. Нещодавно супроводжував гуманітарний вантаж у зону АТО, який зібрали чернігівці для солдатів.

Однією рукою ця людина роздає громадську допомогу солдатам, іншою ж дає відмашку директору підприємства звільнити “заднім числом” з роботи солдата того ж чернігівського батальйону.

Олександр Соколов і його заступники — як пальці однієї руки, і є частиною великого бюрократичного організму. Серед них є розумні, освічені, і навіть талановиті люди. Вони могли бути корисними суспільству, якби свої таланти поставили на службу суспільству. Але тільки дві речі спонукають їх до активної діяльності — жадоба влади і власне збагачення!

Багато разів Олександру Соколову і його команді доводилось перефарбовуватись у різні партійні кольори, щоб зберегти владу в місті. Останні роки довелося жити за відомими “поняттями”. Не збанкрутував би Віктор Бистров, якби протягом літа-осені моєї служби магазин виплатив кілька тисяч гривень. (Та і я б не розбагатів.) Але така поведінка абсолютно протирічить “поняттям” - платити батраку “нізащо”. Навіть якщо він призванний суспільством захищати в тому числі і спокій власника бізнесу.

Якщо у Чернігів війдуть петлюрівці-бандерівці, Олександр Володимирович разом Віктором Едурдовичем одягнуть шаровари і стануть танцювати гопака. Тільки щоб лишитись у владі і зберегти бізнеси. Але, здається, найкраще для них буде, якщо місто візьмуть россіяни, чи ополчення ДНР. Це гарантуватиме збереження звичної для них системи супільних стосунків.

І не показові поїздки з чужими подарунками бійцям, а таємний саботаж по-справжньому характеризує цих людей. Все-таки кулеметник 41-го батальйону влучив у ціль!

Нагадаємо, журналісти перевірили кабінет мера на ознаки сепаратизму.

Іван ЛОГІН,

 

солдат 41-го батальйону

Коментарі (19)

сидор | 2016-10-27 11:07

если Чернигов возьмет днровцы лучше будет ,кроме кастрюлеголовых,-всем
\\\ IP 83.149.45.205
Хост: 83.149.45.205
Город: Нижний Новгород
Страна: Russian Federation
IP диапазон: 83.149.44.0 - 83.149.47.255
Название провайдера: Center Branch of OJSC MegaFon, GPRS/UMTS Pool 2.

Александр | 2014-11-29 22:17

АлексА поряд з шевчуковим сапсаном бистров за копійки викупив помешкання демарку і відкрив там ломбард. Ви знаєте про це ????
Народ, а откуда денежка взялась на всё это у господина Быстрова??? кто знает какая у него зарплата? Неужели её на всё это может хватать???

Марина | 2014-11-24 18:56

Ваня по скромности своей не написал что он не мобилизованный, а доброволец . Его не мобилизовали, он пошел добровольно на войну.

Ася | 2014-11-23 18:55

При чем Касаткина? При том, что следом за тещей Быстрова, друзьями Соколовым и Куприяненко надо было, мягко говоря, давно отправить на покой. За что? За то, что детей не любила никогда и не любит. Она, и ее соратница завуч с многолетним стажем, кроме страха и ужаса ничего внушить к себе не могут. За то, что поборы в школе. За хамоватую и вечно недовольную секретаршу. За то, что хорошего учителя истории "скушали". За то, что на территории школы бардак: сломаные деревья и ограждения, плиты бетонные из блиндажа (для ГО) давно продали, а яму кое-как мусором засыпали, даже не разровняли. За то, что старые турники на метал сдали, а на их месте новые кое-как поставили (шатаются), хотя места хватает. Клумбы нет ни одной, теплица - почти развалена. Сетка волейбольная латана-перелатана, инвентаря нового нет! и тд. и тп........ А ГЛАВНОЕ ТО, какое количество детей покончило жизнь самоубийством, что случилось с репетитором... Никто ее не любит и не уважает. А на Савчука давно хотят подписи собирать, чтобы ее сняли. Пока ждут люстрации, но если к весне не дождуться

Алекс | 2014-11-22 18:27

САВУв. Автор!
Подайте в суд на работодателя о незаконном увольнении..
Это будет справедливо.
При чем тут градоначальник, его команда и смена политической власти?
Неужели вы думаете, что так просто управлять городом и при этом не учитывать мнение и позиции тех, кто у власти в Киеве?
Это так просто, сказать: вы там в Киеве "..удаки",воры и бандиты.. А мы в Че гордые и честные дартаньяны, мы вас презираем и игнорируем!!!
Долго продержитесь? И самое главное - как думаете, получит город финансирование, дотации и пр. вопросы?
  
ЮрийВ суд - однозначно! НО! КОРОЛЯ ДЕЛАЕТ СВИТА! И автор прав про двойные стандарты!!!! Все повязаны и эта ещё та компания: жена напарника шевчука - начальник торговли, жена быстрова работает во 2 школе, директопр 2 школы преданная меру касаткина, её сын работает в мерии и т.д..... Интересно за какие заслуги все они так пришлись ко двору???? Вот чем люстрацийники должны заняться и тем более налоговики и сбу - это касательно доходов и бизнеса которым они не имеют права заниматься.... А то заняты все верхушкой. Глубже копните!!!!
А при чем здесь Касаткина? Что значит "преданная меру"?, ОНА КАК АТРОШЕНКО!!! Кто при власти -тому и преданна !!!

Василий | 2014-11-22 12:49

Я смотрю, все тут такие осведомленные сидят. Мало ли кто и что может рассказать. Почему нет комментария второй стороны "конфликта"??
Для начала было бы неплохо знать всю ситуацию полностью, и уж потом рассказывать кто неправильно и некрасиво поступил.

Юрий | 2014-11-22 12:27

САВУв. Автор!
Подайте в суд на работодателя о незаконном увольнении..
Это будет справедливо.
При чем тут градоначальник, его команда и смена политической власти?
Неужели вы думаете, что так просто управлять городом и при этом не учитывать мнение и позиции тех, кто у власти в Киеве?
Это так просто, сказать: вы там в Киеве "..удаки",воры и бандиты.. А мы в Че гордые и честные дартаньяны, мы вас презираем и игнорируем!!!
Долго продержитесь? И самое главное - как думаете, получит город финансирование, дотации и пр. вопросы?
  
В суд - однозначно! НО! КОРОЛЯ ДЕЛАЕТ СВИТА! И автор прав про двойные стандарты!!!! Все повязаны и эта ещё та компания: жена напарника шевчука - начальник торговли, жена быстрова работает во 2 школе, директопр 2 школы преданная меру касаткина, её сын работает в мерии и т.д..... Интересно за какие заслуги все они так пришлись ко двору???? Вот чем люстрацийники должны заняться и тем более налоговики и сбу - это касательно доходов и бизнеса которым они не имеют права заниматься.... А то заняты все верхушкой. Глубже копните!!!!

М.Боюра | 2014-11-22 09:47

 Нема слів для обурення - це не тільки сепаратизм, це мародерство, бо обібрати воїна, який іде захищати Вітчизну від окупантів, це смертельний гріх. У всіх народів, у всі віки мародерів не притягували до суду, а зразу ставили під стінку. Як тільки носить земля таких виродків і чому ці виродки спокійно ходять по вулицях нашого славного українського міста?
 Сепаратистів та мародерів геть з Української землі.

Егор | 2014-11-21 21:45

САВ! Не смешите нас нашими и вашими судами,где сидят коррумпированные...(нет слов для выражения,а если есть то все матерные).Судьи сидят в судах ,как жирные и ленивые коты.Они даже ленятся рассмотреть внимательно документы.Такое впечатление,что мы туда идем не за справедливым решением ,а на заклинание к узурпаторам. Гнать их всех надо,а не ходить за справедливым решением.Кто бабла больше отстегнет,в пользу того и решение.Знаете какой процент у нас в стране оправдательных приговоров - 0 целых,хрен десятых(извините за выражение),а в цивилизованных странах 25%.Расскажите,что у нас милиция и прокуратура стали не продажными и все дела честно расследовались и поэтому нет оправдательных приговоров ?А Вы говорите-в суд.У нас в городе на х..,а не в суд.

Алекс | 2014-11-21 20:45

А поряд з шевчуковим сапсаном бистров за копійки викупив помешкання демарку і відкрив там ломбард. Ви знаєте про це ????

САВ | 2014-11-21 19:59

САВ
черниговец
Ув. !
Сейчас это называется модным словом : "диванные войны"...
Конечно хорошо сидеть дома у компа и рассуждать о том, что кто-то виноват в твоей/своей неудавшейся карьере, бизнесе, жизни..
Всегда легче переложить на кого-то вину, ведь так проще жить...
Возращаясь к вашей язвительной фразе, у меня и к вам пару вопросов:
1. А что по вашему, он должен был сделать для города?
2. Что Вы лично сделали бы на его месте? Без бла-бла-бла...?
3. Если говорите об откатах - давайте факты, за это судят.. Или не занимайтесь популизмом, это, повторюсь, проще простого, особенно сидя на диване...

САВ | 2014-11-21 19:51

САВ
Лілія
Ув. Лилия!
Я полностью с Вами согласен, мобилизованный защищает свою страну и я уверен, Украина его не забудет, сполна компенсирует физические и душевные раны.
И тот факт, что сегодня Президент пообещал наградить небесную сотню званием Героев Украины, тому подтверждение!
Но! При этом, Лилия, я хочу подчеркнуть - мы все хотим и стремимся жить в Европе, где все решается цивилизованным путем, а значит, еще раз повторюсь, нужно идти в суд и отстаивать свои права..и для этого личное присутствие не обязательно, тем более, какую важную миссию он сейчас выполняет!

Вася | 2014-11-21 18:06

Ваня, вчера ребята с 41 батальйона "ходили в гости" к Соколову,жаль, что тебя не было. Ваш батальон сейчас грузится а ато и поэтому желаю тебе и твоим сослуживцам вернуться домой живыми и здоровыми. Вы нам тут нужнее.

черниговец | 2014-11-21 18:01

САВ
Судя по тому, что вы утверждаете, что город "не просто так" получает дотации,финансирование и пр.,вы человек информированный. Чтобы не чесать языком товарищу из трех букв, будьте так любезны, огласите список того, что ваш кумир решил лично для города и сколько за это было откачено.

Лілія | 2014-11-21 17:44

САВ
Мобілізований повинен захищати державу, а держава зобов'язана захищати його законні права. Це аксіома. А розумників, які пропонують бійцю бігати по судах, треба мобілізувати - нехай спробують подати заяву, а потім неодноразово приходити на засідання суду з зони бойових дій.

Нацик-правосек | 2014-11-21 16:01

Национальная одежда Быстрова - отнюдь не вышиванка. Отсюда, как говорится, и пляшем.

Вася) | 2014-11-21 15:41

 Как все хорошо складывается-сплошная коррупция,а всем до лампочки.......декларации о доходах,о которых рассказывают налоговики и прокуроры-чушь явная)))))провели бы негласные мероприятия,зафиксировали все и отправили бы горе-героев в Макошино))

САВ | 2014-11-21 12:14

Ув. Автор!
Подайте в суд на работодателя о незаконном увольнении..
Это будет справедливо.
При чем тут градоначальник, его команда и смена политической власти?
Неужели вы думаете, что так просто управлять городом и при этом не учитывать мнение и позиции тех, кто у власти в Киеве?
Это так просто, сказать: вы там в Киеве "..удаки",воры и бандиты.. А мы в Че гордые и честные дартаньяны, мы вас презираем и игнорируем!!!
Долго продержитесь? И самое главное - как думаете, получит город финансирование, дотации и пр. вопросы?
  

Сеня Бельмондо | 2014-11-21 09:43

Біістров - это жє наш чєловєк!
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Дітям не місце в собачому місті

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор