Останнє оновлення: 15:19 понеділок, 19 квітня
Штабні навчання
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Путін «допоміг» реанімувати радіомовлення на Чернігівщині? Або «Чекали поки півень клюне»
Путін «допоміг» реанімувати радіомовлення на Чернігівщині? Або «Чекали поки півень клюне»

Путін «допоміг» реанімувати радіомовлення на Чернігівщині? Або «Чекали поки півень клюне»

Чернігівщина – це прикордонна область і, як відомо, один із наших сусідів – Росія. Зважаючи на анексію путінськими військами Кримського півострова, участь російських армійців у збройному конфлікті на Донбасі, всіляку підтримку Кремлем сепаратизму і антиукраїнської діяльності на території нашої держави, сіверяни повинні реагувати на все перераховане і проводити відповідну роботу.

Про це йшла мова сьогодні під час брифінгу в облдержадміністрації.

З метою поглиблення теоретичних знань і практичних навичок, необхідних у разі агресивних дій ворога, на території області 22 жовтня відбудеться штабне тренування з цивільного захисту населення.

Участь у тренуваннях візьмуть 160 службовців особового складу територіальних управлінь міліції, МНСників, а також представників органів місцевого самоврядування.

Сирени лунатимуть! Панікувати не варто – їх просто перевірятимуть.

У рамках штабних тренувань також перевірять працездатність систем оповіщення. Відтак – 22 жовтня о 10 годині у райцентрах області і Чернігові відбудуться ввімкнення електросирен.

Звертаємо вашу увагу, що увімкнення сирен відбудуться з метою перевірки їхнього стану, панікувати не варто.

Антикварні сирени

За словами заступника директора Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації В’ячеслава Риги, останній раз системи оповіщення цивільного населення перевіряли близько п’ятнадцяти років тому.

Всього таких сирен в області 76, майже половина з яких – у Чернігові.

У період війни дротове радіо – пріоритет «намбе ван»

В’ячеслав Рига також розказав про систему регіонального оповіщення: у разі агресії ворога на територію Чернігівщини з обласного центру в райони передається відповідна інформація. Але оперативною таку систему оповіщення цивільного населення важко назвати.

Адже за той час, коли з обласного центру до населення сіл дійде інформація про загрозу, може багато чого трапитися. Всім відомо, що найоперативнішим і найдосконалішим засобом оповіщення населення у часи війни є радіо.

На жаль, за останні роки в Україні систему дротового радіомовлення, відверто кажучи, просто знищили. За словами В’ячеслава Риги влада області вже підготувала звернення до уряду, в якому – пропозиції щодо відновлення мережі дротового радіомовлення. Адже того вимагає сьогодення.

Куди людей дівати, якщо вороги почнуть наступати?  

Цікава ситуація виходить з готовністю відповідних структур до евакуації населення у разі загрози вторгнення окупантів на територію області.

Виявляється, на Чернігівщині немає ніякого плану евакуації населення. Втім, над цим питанням зараз працюють. Принаймні, так сказав В’ячеслав Рига.

І знову… про вибори

Також на брифінгу розглянули питання підготовки Чернігівщини до позачергових парламентських виборів.

Про особливості виборчих перегонів на території області присутнім розказав начальник відділу адміністрування державного реєстру виборців апарату облдержадміністрації Валерій Білоокий.

Цікавого озвучено мало. Вся та ж інформація, що і раніше: 6 виборчих округів на Чернігівщині; переселенці голосуватимуть лише за партії (за мажоритарників – зась).

На більшість питань, які ставили журналісти, спікер відповідей не знав.

Наприклад, на питання кореспондента «Високого Валу» що саме варто вважати проявом адміністративного тиску та яка за це передбачена відповідальність, Валерій Білоокий відповів: «Не моя парафія».

Можливо, так і є. Але, гадаю, людина, яка обіймає відповідну посаду, повинна володіти такою інформацією.

Можливо, помиляюся.

Коментарі (1)

ЛИ | 2014-10-14 09:49

В ЧЕРНИГОВЕ ПОКА ОТ КОРЫТА НЕ УБЕРУТ КОМУНИСТИЧЕСКО-КОМСОМОЛЬСКУЮ СВОРУ ТИПА СОКОЛОВА СКОРОБОГАТЬКО И ИЖЕ С НИМИ ПОРЯДКА НЕ БУДЕТ....ОНИ УНИЧТОЖИЛИ ТАКОЙ ШИКАРНЫЙ ГОРОД....
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Гурт МАХА розширює горизонти англомовним треком та відео «Paradise»

SVOBODA.FM