Останнє оновлення: 08:39 неділя, 17 червня
Надзвичайні події
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Забудовники повинні дбати про інфраструктуру міста – дайте грошей
Забудовники повинні дбати про інфраструктуру міста – дайте грошей

Забудовники повинні дбати про інфраструктуру міста – дайте грошей

Чернігівська прокуратура в ході перевірки діяльності міськради встановила порушення вимог законодавства щодо укладення договорів про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

Повідомляє прес-служба прокуратури м. Чернігова.

Зокрема, в 2013-2014 роках 14 замовників будівництва отримали декларації про готовність об’єктів будівництва до експлуатації і, в порушення вимог ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», не уклали з органом місцевого самоврядування договори про пайову участь. Як наслідок, вони не сплатили до бюджету значну суму коштів.

Також перевіркою встановлено, що 29 замовників будівництва, хоч і розпочали в 2013-2014 рр. будівельні роботи, але до цього часу договори про пайову участь з виконкомом Чернігівської міської ради так і не уклали, що може в подальшому призвести до ухилення від сплати до бюджету коштів на розвиток інфраструктури міста.

На сьогодні питання пайової участі в місті Чернігові регулюється Положенням про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Чернігова, затвердженим рішенням сесії Чернігівської міськради від 25.12.2009, яке не відповідає вимогам Закону У країни «Про регулювання містобудівної діяльності».

Прокуратурою внесено відповідне подання до Чернігівської міськради з вимогою невідкладного усунення виявлених порушень та притягнення винних осіб до відповідальності.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Полтавська воєнізована частина ПАТ «Укрнафта» провела масштабні навчання

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор