Останнє оновлення: 12:24 середа, 31 травня
Надзвичайні події
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Вода - підступний ворог літнього відпочинку
Вода - підступний ворог літнього відпочинку

Вода - підступний ворог літнього відпочинку

Купання дає людині фізичне і моральне задоволення, допомагає позбутися стресів.

Але, нажаль, не обходиться без нещасних випадків.

За 10 днів літа, на водоймах Чернігівської області потонуло семеро людей.

Повідомляє Тетяна Моргун, представник Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області.

При чому, переважна більшість загинула при купанні не в річці, де є течія, а в озерах. Тому не зайвим буде нагадати про важливість знання та дотримання правил поведінки на воді.

Важливою умовою безпеки під час відпочинку, є правильний вибір і обладнання місця для купання. Ніколи не пірнайте у незнайомих місцях! Тут може виявитися неглибоко, а інколи на дні лежать гнилі колоди, гостре каміння, об яке можна поранитися, та густі водорості, у яких легко заплутатися.

Не запливайте далеко, оскільки можна не розрахувати своїх сил. Не варто плавати поодинці.

Не пірнайте у воду після тривалого перебування на сонці. Може статися рефлекторне скорочення м’язів, що причиняє припинення дихання.

Вода на прощає помилок і тим людям, що купаються «під чаркою», отже не заходьте у воду в нетверезому стані. Зайва їжа також буде не на користь гарному відпочинку. Купання після щільної трапези є небезпечним.

Оскільки зараз пора літніх канікул, особливо пильно потрібно спостерігати за дітьми та спілкуватися з ними про правильну та безпечну поведінку. Ні в якому разі не відпускайте їх самостійно до водоймища. Слідкуйте за часом перебування дітей у воді, щоб не було переохолодження.

Цінуйте власне життя та життя своїх дітей, не нехтуйте застереженнями!

закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  МоШковська агресія

SVOBODA.FM